İki Bayram Arası Beş Kuruş Ödemek Yok! Bankaların Cepleri Şenlendirecek 3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi Kampanyaları 2022

ING Bank, Akbank, Yapı Kredi, Garanti, İş Bankası, N Kolay, Vakıfbank ve TEB ihtiyaç kredisi kampanyaları güncellendi. Vatandaşa faizsiz kredi ve düşük faizli bayram kredisi müjdesi geldi!

Finans 18.04.2022 - 09:20 18.04.2022 - 09:20 Gülcan Özer

Bayram kredisi veren bankalar 2022 yılına özel olarak kampanyalarını yenilerken beklenen kredi müjdeleri peş peşe geldi. Özel bankalar büyük bir kredi atağına imza atarken ihtiyaç kredisi çekmek isteyen kişilere bayram öncesi büyük destek açıklandı. 

Kamu bankaları arasında yer alan Vakıfbank kuruluş yıl dönümüne özel yeni kampanyasını açıklarken Akbank ise ilk kez kendi şubeleri üzerinden kredi çekecek olan müşterilerine faizsiz kredi vereceğini açıkladı. İşte bayram öncesi ihtiyacı olanlara ilaç gibi gelecek ve büyük avantaj sağlayacak bayram kredisi ile 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyaları 2022!

EN UYGUN İHTİYAÇ KREDİSİ HANGİ BANKADA, AKBANK 7.500 TL FAİZSİZ İHTİYAÇ KREDİSİ NEREDEN, NASIL ÇEKİLİR?

Akbank uzaktan müşteri edinimi olarak bilinen mobilden ilk kez Akbank'lı olan müşterilerine 7 bin 500 liraya kadar varan sıfır faizli ihtiyaç kredisi vereceğini açıkladı. Düzenlenen kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin akıllı cep telefonu sahibi olmaları yeterli olacak. Cep telefonlarına Akbank mobil uygulamasını indiren kişiler burada yer alan uzaktan müşteri edinimi adımlarını takip edecekler. 

akbank faizsiz kredi-1

Buradan müşteri olan kişiler ardından 5 gün içerisinde ihtiyaç kredisi başvurusu yapmaları durumunda 7 bin 500 liraya kadar sıfır faizli ihtiyaç kredisini 12 ay vadeli olarak çekebilecekler. Bu durumda kredinin aylık taksit tutarı 625 TL olarak gerçekleşecek. 

ykb 3 ay ertelmeeli kredi

YAPI KREDİ BANKASI BAYRAM KREDİSİ 2022! 3 AY ÖDEMESİZ DÖNEMLİ KREDİ VAR MI?

Türkiye'nin en büyük özel bankaları arasında yer alan Yapı Kredi Bankası bu sene bayram kredisi yerine 3 ay ertelemeli genel ihtiyaç kredisi vermeyi tercih etti. Yapı Kredi Bankası mobil şube üzerinden ihtiyaç kredisi çeken kişiler ilk taksit ödemesini 3 ay öteleyebilecekler. Kredi faiz oranı yüzde 2,47 seviyesinden başlıyor. 

iş bayram kredisi

İŞ BANKASI ANINDA BAYRAM KREDİSİ KAMPANYASI 2022! İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

İş Bankası ihtiyaç kredisi paketinde yüzde 1.90 seviyesinden başlarken ödemeler için yine 3 ay erteleme imkanı sunuluyor. Kredi başvuruları İş Bankası şubeleri yanı sıra mobil şube ve internet sitesi üzerinden de yapılabiliyor. 

n kolay bayram kredisi

N KOLAY 3 AY ERTELEMELİ BAYRAM KREDİSİ! ANINDA 50 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ 

Türkiye'nin en kolay kredi veren bankaları arasında yer alan N Kolay bayram kredisi kampanyası ile 50 bin TL ihtiyaç kredisi limiti tanımlarken ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 2,99 seviyesinden başlıyor. 

teb ramazan kredisi-1

TEB İHTİYAÇ KREDİSİ! RAMAZAN BAYRAMI KREDİSİ BAŞVURUSU FAİZ ORANI YÜZDE KAÇ?

3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında yer alan TEB ihtiyaç kredisi paketinde yüzde 1,65 oranı ile en uygun bayram kredisi veren bankalar arasında yer alırken bankanın faiz oranı yanı sıra ertelemeli kredi vermesi de memnuniyet yarattı, TEB müşterisi olan kişiler bankaya gitmeden internetten kredi başvurusu yaparak talep etmiş oldukları limiti anında hesaplarına yatırabilecek.

Emlak365.com özel haberi olup, aktif link verilmeden haberin tamamı ya da bir bölümü alıntılanamaz.

Haber Kaynağı: Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@