İkinci 100 Günlük Eylem Planı / Program Neden Açıklanmadı?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından geride bıraktığımız hafta içerisinde açıklanacağı duyurulan ikinci 100 günlük eylem planı neden açıklanmadı?

GÜNDEM 25.11.2018 - 13:50 15.07.2021 - 00:18 Emlak 365

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından geride bıraktığımız hafta içerisinde açıklanacağı duyurulan ikinci 100 günlük eylem planı neden açıklanmadı?

İçerisinde ülkeyi ilgilendiren çok sayıda önemli proje ve gelişme barındırması nedeni ile ikinci 100 günlük eylem planı vatandaşlar için büyük bir önem taşıyor ve kamuoyu gündemi tarafından da yakın bir ilgi ile takip ediliyor. İkinci 100 Günlük Program Ne Zaman Açıklanacak?Aslında ikinci 100 günlük eylem planı için geride bıraktığımız hafta özel bir tanıtım toplantısı düzenlenmesi bekleniyordu. Ancak Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti kurmaylarının yaklaşan belediye seçimleri nedeni ile aday belirleme çalışmaları ne yazık ki bu toplantının ertelenmesine neden oldu. Bilindiği üzere Cumhurbaşkanı Erdoğan 30 Kasım 2018 tarihinde Arjanti'nin başkenti Buenos Aires'te düzenlenecek olan G20 zirvesine katılmak amacı ile 28 Kasım 2018 tarihinde bu şehre yolculuk yapacak. Erdoğan buradan Latin Amerika temaslarında bulunmak üzere Paraguay ve Venezüella ülkelerini ziyaret edecek. 27 Kasım 2018 tarihinde düzenlenecek olan AK Parti Grup Toplantısı ile seçimler için hayati önem taşıyan İstanbul, Ankara ve İzmir belediye başkan adayları açıklanacak. Yani Erdoğan'ın önümüzdeki hafta tüm günler dolu olacak. Aralık Ayının İlk Haftasında Açıklanabilir!Takvimlerde ikinci 100 günlük eylem planı için en yakın tarihin Aralık ayının ilk haftası olduğu görülüyor. Son derece büyük bir organizasyon ile tanıtılması ve tüm bakanların toplantıda hazır olması gerektiği için ortak bir takvim oluşturulmaya çalışıldığı öğrenildi. Android uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZFacebook sayfamız için TIKLAYINIZTwitter sayfamız içinTIKLAYINIZHaber Kaynağı: Emlak365.comNOT: BU HABERİN İZİNSİZ, AKTİF LİNK VERİLMEDEN, BİR BÖLÜMÜNÜN ALINMASI VEYA TAMAMININ KOPYANIP KULLANILMASI DURUMUNDA HUKUKİ SÜREÇ BAŞLATILACAKTIR…"


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@