İkinci El Araç Alacaklar Bu Kez Çok Şanslı! ALJ Finans İkinci El Piyasaları Hareketlendirecek Kredi Fırsatını Sunuyor!

İkinci el otomobil piyasalarında görülen durgunluk dikkat çekiyor. ALJ Finans ise 2. el araçlarda geçerli kredi desteği ile herkesi araç sahibi yapmaya hazırlanıyor! İşte detaylar…

Finans 23.05.2022 - 14:24 23.05.2022 - 14:30

Türkiye’de son yıllarda otomobil piyasaları yüksek fiyatlar nedeniyle ciddi bir durgunluk yaşamaya devam ediyor. Sıfır km araç fiyatlarının çip krizi ve hammadde sorunları nedeniyle, ülkemizdeki enflasyon, kur krizi ve vergilerin de eklenmesinin ardından bir hayli yükselmesi, ikinci el piyasalara olan ilginin artmasına neden oldu. İkinci el piyasalarda ise artan ilginin sonucu olarak burada da yüksek fiyatlar dikkat çekiyor.

15 Yaşa Kadar İkinci El Taşıt Kredisi

İkinci el araç satın alımlarına özel ALJ Finans tarafından avantajlı oranlarla cazip kredi fırsatı sunulmaya devam ediyor. 15 yaşına kadar olan ikinci el otomobil alımlarına özel ayrıcalıklı oranların yanı sıra avantajlı geri ödeme seçenekleri de sunuluyor. Otomobil piyasalarının hareketlenmesine yönelik bankalar ve finans kuruluşlarından gelen yeni kampanyalar sayesinde vatandaşların hayalini kurdukları araçlara kavuşmalarının sağlanması hedefleniyor.

48 Aya Kadar Vade İmkanı Devam Ediyor!

Taşıt kredilerinde 48 aya kadar vade seçenekleri de devam ediyor. ALJ Finans tarafından sunulan ikinci el taşıt kredilerinde uygun geri ödeme seçenekleri sunulmaktadır. 48 ay vade ile rahat bir ödeme planının oluşturulduğu kredi için farklı ödeme planları hakkında bilgi sahibi olmak için Xchange by Toyoya, Otoshops ve anlaşmalı diğer ikinci el satıcıların tercih edilmesi mümkündür.

ALJ Finans İkinci El Taşıt Kredisi Hesaplama

ALJ Finans tarafından 2. el otomobil satın almak isteyenlere yüzde 2,99 faiz oranları ile kredi verilmektedir. Örnek hesaplamalara göre, 50.000 TL kredi için 48 ay vadede aylık 2.198,90 TL taksit oranı hesaplanmıştır. Toyota marka otomobil satın alımlarında ise faiz oranı yüzde 2,49 olarak hesaplanmıştır. ALJ Finans aracılığıyla Otoshops satıcısından yapılacak ikinci el otomobil alımlarında ise faiz oranları yüzde 2,79 olarak görülmektedir. Tercih edeceğiniz marka, model ve satıcıya göre en uygun avantajlar sunulmaktadır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@