İkinci El Araç Almak İsteyenlere En Uygun Taşıt Kredisi Vakıfbank'ta!

Bayram öncesi yeni arabasını satın almak isteyen kişilere en uygun araç kredisi müjdesi Vakıfbank ile geldi! Vakıfbank taşıt kredisi faiz oranları yüzde kaç?

Finans 08.04.2022 - 16:20 08.04.2022 - 16:20 Gülcan Özer

Araba sahibi olmak isteyen kişiler için aradıkları düşük faizli destek kredisi Vakıfbank tarafından sunuldu. Yükselen araç fiyatları nedeni ile vatandaşlar araba sahibi olmakta zorlanırken yaşanan dolandırıcılık olayları da artmıştı. Vakıfbank hayata geçirdiği yeni sistem ile bu iki sorunu aynı anda çözmeyi başardı. 

Vakıfbank araç kredisi kampanyası kapsamında araba sahibi olmak isteyen müşterilerine hem en uygun kredi kampanyasını açıkladı hem de kurmuş olduğu ikinci el araç sistemi üzerinden güvenilir bir şekilde araç alım imkanı sundu. Düzenlenen Güvenli Araç Satış Sistemi taşıt kredisi kampanyası ile kredi faiz indirimi de yapıldı. 

VAKIFBANK ARAÇ KREDİSİ KAMPANYASI! İKİNCİ ELE ÖZEL TAŞIT KREDİSİ 

Vakıfbank tarafından yapılan kampanya duyurusu ile 2. El araç alım satımlarını güvenle yapmanızı sağlayacak GASS sistemi hayata geçirildi. Vakıfbank tarafından başlatılan kampanyada ön rehin teminatı yöntemi ile araç alım satımı, hem alıcı hem satıcı için artık çok daha güvenli ve kolay bir hale getirildi. 

2 el kampanya

Düzenlenen kampanyadan yararlanmak isteyen kişilere araç alımları için Vakıfbank tarafından en düşük faiz oranı ile taşıt kredisi desteği de sağlanacak. Kurulan yeni sistemde satış işleminden önce satıcının araç satış bedelinin garanti altına alındığı ve alıcının da taşıt kredisi kullanabildiği bir dizi kolaylık sağlanıyor. 

vakıfbank 2. el araç kredisi oranları

VAKIFBANK TAŞIT KREDİSİ HESAPLAMA! 48 AY VADELİ 100 BİN TL KREDİNİN AYLIK TAKSİT TUTARI KAÇ TL?

Düzenlenen kredi kampanyası kapsamında Vakıfbank araç kredisi faiz oranı yüzde 1,59 seviyesine kadar çekilirken 48 aya kadar vadeli taşıt kredisi paketinde başvurular başladı. Düzenlenen kredi paketinden 100 bin TL araç kredisi çeken bir kişiden 500 TL taşıt kredisi dosya masrafı talep ediliyor. Araç kredisi rehin tesis ücreti ise 33,80 TL olarak hesaplanıyor. 

Kredinin aylık taksit tutarı ise 1,59 faiz oranı üzerinden 3 bin 199,46 TL olarak hesaplanıyor. Bankanın kredi paketine başvurular Vakıfbank şubeleri üzerinden yapılabildiği gibi aynı zamanda Vakıfbank internet sitesi, mobil şube ve Vakıfbank uygulaması üzerinden de yapılabiliyor. Kredi onayı alan kişilere aynı gün içerisinde kredi kullandırımı gerçekleştiriliyor. 

Haber Kaynağı: Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@