İkinci el otomobilde fırsat satışları! Listeden Km - Fiyat tablosuna bakın marka modele göre karar verin

İcradan satılık araç almak isteyenler için listeler sürekli değişiyor. 12 Mayıs ile 19 Mayıs haftasında satışı yapılacak araçların marka model ve km tablolarını merak edenler için o listeler...

Finans 12.05.2022 - 13:54 12.05.2022 - 13:54 Mustafa Karagöz

Emlak365.com -  İcra kapsamında alınan araçların satışları için çok sayıda duyuru yayımlanmaya devam ediyor. 12 Mayıs ile 19 Mayıs haftasında çok sayıda şehirde yeni araçların satılacağı duyuruldu. İcradan araba almak isteyenler, ilgilenenler ve merak edenler için bizlerde bu listeleri fiyatları ile birlikte paylaşıyoruz. 

İCRA KAPSAMINDA OLAN ARAÇLAR NASIL ALINIR?

İcra kapsamında olan araçlar, ilgili kamu kurumunca duyuruya çıkarılır. Duyuruda araca dair tüm özellikler detayları ile aktarılır. Aracın çalışma durumu, marka model km bilgileri aracın eksik parça ve hasar durumu talep edilen ve bilinmesi gereken tüm bilgileriyle duyuru metinlerinde yer alır. Her kurum satışa çıkardığı araç hakkında tüm bilgiler ile birlikte aracı görmek isteyenler için konum bilgilerini paylaşır. 

Araba almak isteyenler için son yıllarda tercih edilen yöntemlerden biri olan satılık araç listelerinde, hem çok yüksek modelli hemde çok düşük modelli araçlar bulunuyor. 

Dikkat edilmesi en önemli gereken detay ise aracın parça bilgileri. 

Bazı icradan satılık araçların motor başta olmak birçok parça eksik olabiliyor. Bu durumda bulunan araçlara karşı araçlar hakkında paylaşılan tüm bilgiler çok dikkatli okunmalı. Aracın hasar durumu, çalışma durumu fiyat ve diğer özellikleri sizlere uyuyorsa başvuru yapılabilir. 

Araçları almak isteyenler için ihale başvuru işlemleri

Online kanallar üzerinden satılık araç sistemine giriş yapılabilir ve ihalede olan araçlara teklif verilebilir. Araçların nasıl satılacağına ilişkin her kurumun duyurusunda şu açıklama yer alır. 

"Birinci artırmadan on gün önce başlamak üzere artırma tarihinden önceki gün sonuna kadar esatis.uyap.gov.tr adresinden elektronik ortamda teklif verilebileceği, birinci artırmada istekli bulunmadığı takdirde elektronik ortamda birinci artırmadan sonraki beşinci günden başlamak üzere ikinci artırma gününden önceki gün sonuna kadar elektronik ortamda teklif verilebileceği ilan olunur"

Yazılı olarak satış dosyasına ulaşmak isteyenler ise ilgili kuruma gidebilirler. 

12 - 19 Mayıs İcradan Satılık Araç Listesi 1

12 - 19 mayıs icradan satılık araç listesi 1

12 - 19 Mayıs İcradan Satılık Araç Listesi 2

12 - 19 mayıs icradan satılık araç listesi 2

12 - 19 Mayıs İcradan Satılık Araç Listesi 3

12 - 19 mayıs icradan satılık araç listesi 3

12 - 19 Mayıs İcradan Satılık Araç Listesi 4

12 - 19 mayıs icradan satılık araç listesi 4

12 - 19 Mayıs İcradan Satılık Araç Listesi 5

12 - 19 mayıs icradan satılık araç listesi 5

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@