İkinci El SUV ve Sedan Araç Fiyatlarında Şok Düşüş! 50 bin TL Altı Satışlar Başladı!

Bu indirme kayıtsız kalmayan vatandaşlar ise araç alımı için şuan en avantajlı olan dönemden yararlanmak için indirimli araç modellerini arıyorlar.

İkinci El SUV ve Sedan Araç Fiyatlarında Şok Düşüş! 50 bin TL Altı Satışlar Başladı!

Bu indirme kayıtsız kalmayan vatandaşlar ise araç alımı için şuan en avantajlı olan dönemden yararlanmak için indirimli araç modellerini arıyorlar. İnternet üzerinden yapılan sahibinden veya galeri satışlarında 50 bin altına inen modeller ise açıklandı.

İndirimli SUV Araç Modelleri

2021 yılı Şubat ayında şuan itibari ile ikinci el alımı yapılabilecek ve 50 bin TL altında fiyat ödemesi ile alınacak SUV model araçlar, 35 bin TL’lik fiyatı ile Daihatsu Terios, 36.750 TL fiyatı ile Chery Tiggo oldu. İkinci elde 50 bin altına düşen diğer SUV modeller, 49.500 TL’lik fiyatı ile Hyundai Tucson, 44.750 TL fiyat değeri ile Kia Sorento, 36 bin TL fiyat değeri ile Chevrolet Balzer oldu. Bu araçların tümü hem sahibinden hem de online galeri satışlarından 50 bin TL altında edinilecekler.

SUV modeller için ikinci el internet pazarına yansıyan diğer 50 bin TL altı modeller ise, Suzuki Vitara (32 Bin TL fiyat), Ford Explorer (28 bin TL fiyat) oldu. Bu modeller hem geniş iç hacimleri hem spor dış tasarımları ile alıcılardan ilgi görürken yeni fiyat değerleri ile ikinci el piyasasına Mart ayı sonuna kadar damga vurmaya devam edecekler.

Sedan İndirimli Araç Modelleri

Diğer yandan ikinci el araç piyasasında yine hem sahibinden hem de galeri satışlarından 50 bin TL altı alınabilecek araç modelleri sedan tipler için de açıklandı. Bu kapsamda Hyundai Accent 1.5 artık ikinci el satışta 42 bin TL’den başlayan fiyatlar ile yer alıyor. 2013 model ve 2010 model Opel Astra araçlar ise ikinci elde 50 bin TL’lik fiyatları ile satışa sunuluyorlar. Bu avantajlar kapsamında araç edinecekler, online alımlara doğru yönelmeye başladılar.