İkinci Şahan Gökbakar Vakası! Sıla Villasının Etrafını 10 Metre Çitle Çevirdi İddiası

Sevilen şarkıların vazgeçilmez ismi Sıla Bodrum'da bulunan lüks villası ile magazin basınına gündem oldu. Ünlü şarkıcının villasına çit çektirdiği iddia edildi.

İkinci Şahan Gökbakar Vakası! Sıla Villasının Etrafını 10 Metre Çitle Çevirdi İddiası

Dillere plesenk olan şarkıları kadar Ahmet Kural ile yaşadığı fırtınalı ilişkisi ve sonrasında açtığı kadına şiddet davası ile çok konuşulan Şarkıcı Sıla bu sefer lüks villası ile gündeme geldi. Ünlü şarkıcının Bodrum'da bulunan lüks villasının etrafını çitlerle çevirdiği iddia edildi.

ŞARKICI SILA'NIN BODRUM'DA Kİ LÜKS VİLLASI DAVALIK OLDU!

Sabah Gazetesi yazarlarından Evren Abdullahoğlu tarafından yapılan habere göre magazin dünyasında ikinci Şahan Gökbakar vakası yaşandı. Daha önce hatırlanacağı üzere Recep İvedik tiplemesi ile ünlenen Şahan Gökbakar Marmaris'te bulunan lüks villasının önünde bulunan koya asmış olduğu "özel mülktür girilmez" tabelası ile günlerce konuşulmuş, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı il müdürlüğü tarafından konu hakkında soruşturma açılmıştı.

sıla-bodrum-evi

Bu sefer ise ünlü şarkıcı Sıla Bodrum Bitez'de yer alan lüks villası ile gündeme geldi. Ünlü şarkıcının satın aldığı lüks evinde magazin muhabirlerinden korunmak amacı ile 10 metre çit çekmesi hemen yanında bulunan otelle mahkemelik olmasına neden oldu. Hemen yanında bulunan otelin odalarının camları kapanırken otel yöntemi konuyu yargıya taşıdı.

Çim görünümlü çitle çevrilen evin dışarıdan görüntülenmesi zorlaşırken otel yönetimi ise çitler nedeni ile kendi odalarının önünün kapandığı iddiası ile şikayetçi oldu. Hatırlanacağı üzere benzer bir olayı Şahan Gökbakar'da yaşamış, Marmaris'te bulunan yazlık evin önüne gelen yattan görüntülerinin çekilmesi üzerine evinin önünde bulunan koydaki iskeleye "özel mülktür" girilemez tabelaları asmıştı.

SONRAKİ HABER