İkisi Bir Arada, Kapan Alacak! Halkbank 100 Bin Liraya 2013 Model Citroen Berlingo ve 269 M2 Satılık Müstakil Ev İlanı

Halkbank satılık gayrimenkuller ve araçlar için Ekim ayı ilanlarını yayımladı. Bankadan satılık evler için verilen ilanda sadece 100 bin lira ödeyerek hem ev hem araba alma imkanı sunuldu!

Emlak Haberleri 03.10.2021 - 10:00 03.10.2021 - 10:02 Gülcan Özer

Halkbank satılık gayrimenkuller için yeni ilanları yayımlarken bankadan satılık araçlar için de verilen Ekim ayı ilanları ile çifte fırsat sunuldu. Sadece 100 bin lira ödeyerek hem ev hem de araç sahibi olma imkanı sunan Halkbank Ekim ayı satılık konut ve ikinci el araba ilanları ile yine öne çıkmayı başardı. 

Kamu bankaları arasında yer alan ve Türkiye'nin en büyük bankaları arasında yer alan Halk Bankası tarafından Ekim ayına özel beklenen güncelleme yapıldı. Bankanın mülkiyeti altında bulunan apartman dairesi, müstakil ev, arsa, tarla, bağ, bahçe, fındık tarlası, dükkan, işyeri ve ofis gibi gayrimenkullerin yanı sıra satılık 2. el araba ilanları da ucuz fiyatları ile dikkat çekti. 

HALKBANK SATILIK GAYRİMENKULLER: 269 M2 MÜSTAKİL EV SADECE 18 BİN 500 TL! 

Bankadan satılık gayrimenkuller araştırması yapan kişilerin sunmuş olduğu düşük fiyatlar nedeni ile en çok tercih ettiği bankalar arasında yer alan Halkbank yeni ilanlarını yayımladı. Halkbank satılık gayrimenkuller Ekim 2021 ilanları arasında yine  birbirinden cazip satılık konut ilanları yer alırken bunlar arasında müstakil ev için talep edilen fiyat dikkat çekti. 

halkbank-satılık-müstakil-ev-ilanı

Banka tarafından verilen ilanda Kars Sarıkamış'ta yer alan 269 m2 büyüklüğe sahip olan müstakil ev için talep edilen fiyat sadece 18 bin 500 TL olarak yer aldı. Yine Erzurum Tortum satılık konut ilanında 150 m2 büyüklüğe sahip olan ev için talep edilen 80 bin liralık fiyatta dikkat çekti. 

halkbank-satılık-berlingo-ilanı

HALKBANK 2. EL ARAÇ SATIŞ LİSTESİ EKİM 2021 YAYIMLANDI!

Araç fiyatları cep yakmaya devam ederken Halkbank icradan satılık araçlar ilanları da dikkat çekti. Halkbank 2013 model Citroen Berlingo için sadece 87 bin 700 liralık fiyat belirledi. Verilen iki ilanı satın alan bir vatandaş sadece 106 bin TL ödeyerk hem ev hem de araba alma imkanına kavuşmuş olacak. 

halkbanktan-ev-nasıl-alınır

HALKBANN İCRADAN SATILIK ARAÇLAR VE BANKADAN SATILIK KONUTLAR İÇİN BAŞVURU NEREDEN, NASIL YAPILIR?

Halkbank satılık gayrimenkuller ilanları bankanın kendi resmi internet sitesi üzerinden yayımlanmakta olup siteye ulaşmak için arama motorunuza Halkbank satılık Gayrimenkul İlanları yazabilir, ya da burayı TIKLAYABİLİRSİNİZ...

Açılan pencerede satılık gayrimenkul ilanları yayımlanmakta olup pencerenin sağ üst köşesinde yer alan araç satış bağlantısı ile ise ikinci el satılık araç ilanları sayfasına ulaşabilirsiniz. Burada ilgilendiğiniz ilanın yanında yer alan "şimdi teklif ver" butonunu tıklayarak bankanın detaylı bilgilendirme mesajına ulaşabilir, satılık ev ve araba ilanları için süreçi başlatabilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@