İlk 2 Ay Ödeme Yapılmıyor! Halkbank'tan 1.919 TL Taksitle 60 Bin TL Taşıt Kredisi Desteği

Otomobil satın almak isteyenlere Halkbank uygun maliyetlerle taşıt kredisi vermeye devam ediyor. Halkbank taşıt kredisi kampanyasının şartları nelerdir?

Finans 07.02.2022 - 02:24 07.02.2022 - 02:24 Engin Uzunoğlu

Otomobil satın almak çok yüksek maliyetleri karşılamak anlamına gelmeye başladı. Bundan dolayı da taşıt finansmanları sık sık başvurulan bir yöntem oluyor. Bankaların verdikleri taşıt kredilerinden yararlananlar yeni bir araç satın almak için ihtiyaçları olan finansmanı bu şekilde elde edip taksit taksit geri ödeme yapıyorlar. Halkbank da taşıt kredisi kampanyası ile müşterilere önemli imkanları sunuyor. Peki Halkbank'tan taşıt kredisi kullananlar hangi avantajlara sahip olabiliyorlar?

HALKBANK TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASININ ŞARTLARI NELERDİR?

Halkbank tarafından düzenlenen taşıt kredisi kampanyası ile müşterilere önemli imkanlar sağlanabiliyor. Bu imkanlara dair ise yoğun bir şekilde araştırmalar yapılıyor. Öncelikle Halkbank'tan taşıt kredisi kullananlar düşük maliyetlerle karşılaşıyorlar. Bu düşük maliyetleri değerlendiren müşteriler otomobil satın alırken gereken nakit desteğini kolay bir şekilde temin edebiliyorlar. 

HALKBANK'TAN EN FAZLA NE KADAR TAŞIT KREDİSİ ÇEKİLEBİLİR?

Halkbank'tan taşıt kredisi kullanmak isteyenler en fazla ne kadar limitlerle kredi kullanabileceklerini de merak ediyorlar. Bunun için satın alınmak istenen otomobilin değerine bakılıyor. Bu kapsamda 120 Bin TL'ye kadar değeri olan otomobillere yüzde 70 oranında kredilendirme yapılıyor. 120 Bin TL ile 300 Bin TL arasında değeri olan otomobiller için ise yüzde 50 oranında kredilendirme uygulanıyor. 300 Bin TL ile 750 Bin TL arasında değeri olan araçlara verilecek taşıt kredisi limitinin üst sınırı en fazla yüzde 30 oluyor. Değeri 750 Bin TL ile 1,5 Milyon TL arasında olan otomobiller için ise yüzde 20 oranında kredilendirme yapılabiliyor.

TAŞIT KREDİLERİNE 2 AY ERTELEME İMKANI

Halkbank'tan taşıt kredisi kullanan müşterilere 2 ay da taksit erteleme imkanı veriliyor. Kredi çeken müşteriler hayalini kurdukları otomobili satın aldıktan sonra ilk 2 ay boyunca kredi geri ödemelerine başlamıyorlar. Bu iki aylık sürecin ardından kredi geri ödemeleri başlıyor. 2 aylık ödemesiz dönem ise bütçelerin hazırlanmasında yardımcı olabiliyor.

60 BİN TL TAŞIT KREDİSİ HESAPLAMA

taşıt kredisi hesaplama halkbank

Halkbank'tan taşıt kredisi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,59 kredi faizi uygulanıyor. 48 ay vadeli 60 Bin TL taşıt kredisi çekenler bankaya her ay 1.919 TL kredi taksiti ödüyorlar.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@