İlk 2 Ay Taksit Ödemek Yok! Halkbank'tan Uygun Faizle 60 Bin TL Taşıt Kredisi Teklifi!

Taşıt kredisi kullanacaklara Halkbank tarafından önemli bir imkan veriliyor. Halkbank'tan düşük faizli taşıt kredisi iki ay ertelemeli olarak nasıl kullanılır?

İlk 2 Ay Taksit Ödemek Yok! Halkbank'tan Uygun Faizle 60 Bin TL Taşıt Kredisi Teklifi!

Taşıt kredisi kullanarak otomobil satın almak isteyenler kredi seçeneklerini değerlendiriyorlar. Bu konuda bütçelerine uygun olabilecek imkanlara dair arayış içerisinde olan vatandaşlar kendilerine sunulan kredi tekliflerine göre hareket ediyorlar. Son dönemlerde en cazip taşıt kredisi teklifi ise Halkbank tarafından yapıldı. Yeni bir araç satın almak isteyen müşterilere Halkbank tarafından hangi taşıt kredisi teklifi yapılıyor? Taşıt kredisi çekmek isteyenler Halkbank'tan hangi imkanlarla bu finansman desteğini alabiliyorlar?

HALKBANK TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASI İLE OTOMOBİL SAHİBİ OLMA FIRSATI

Halkbank tarafından yapılan kampanya açıklamasına göre müşteriler oldukça uygun şartlar eşliğinde taşıt kredisi çekebiliyorlar. Düşük kredi faizinin yanından Halkbank tarafından müşterilere kolay ödeme seçenekleri sunuluyor. Bu seçenekleri değerlendiren müşteriler otomobil satın almak için ihtiyaçları olan nakit desteğini kolay bir şekilde temin edebiliyorlar.

Halkbank'tan taşıt kredisi kullanan müşterilere kredi geri ödemeleri konusunda farklı imkanlar sağlanıyor. Her müşterinin ayrı bir bütçesi olduğundan hareket eden Halkbank kişiye özel geri ödeme imkanlarını taşıt kredisi çeken müşterilerin kullanımına sundu. Bu ödeme planlarını değerlendiren müşteriler kullandıkları taşıt kredilerinin geri ödemelerini aylık eşit taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, artan taksitli, azalan taksitli ve serbest ödemeli olarak yapabiliyorlar.

Halkbank'ın müşterilere tanıdığı bir diğer imkan ise taşıt kredisi taksitlerine 2 ay erteleme imkanı tanıması oldu. Halkbank müşterileri taşıt kredisi çekip hayalini kurdukları otomobilleri satın aldıktan 2 ay sonra taşıt kredisi taksitlerini ödemeye başlıyorlar. Bu durum da müşterilere farklı bir hareket alanı kazandırıyor. Kişisel bütçeler taşıt kredisi taksitlerinin ödenmesi için 2 aylık ödemesiz geçen dönemde hazırlanabiliyor. Böylelikle müşteriler oldukça kolay bir şekilde taşıt kredisi çekip araç sahibi olmuş oluyorlar. Bu kampanyadan çok sayıda vatandaşın yararlanması bekleniyor.

HALKBANK 60 BİN TL TAŞIT KREDİSİ MALİYET HESAPLAMASI

halkbank taşıt kredisi hesaplaması

Halkbank'tan taşıt kredisi kullanmak isteyen müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,59 faiz uygulanıyor. 48 ay vadeli 60 Bin TL taşıt kredisi çeken müşteriler vade süresince bankaya her ay 1.919 TL kredi taksit ödemesi yapıyorlar. Bu çekilen kredinin toplam maliyetinin ise 92.144 TL olduğu bildirildi.