İlk 3 Ay Ödeme Yok! ING Bank, Finansbank, Akbank, Yapı Kredi, İş Bankası Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Kampanyaları

3 ay ertelemeli kredi veren bankalar yeni kampanyalarını duyurdu. Acil nakit para arayanlara kredi desteği ve ihtiyaç kredisi kampanyaları haberimizde!

İlk 3 Ay Ödeme Yok! ING Bank, Finansbank, Akbank, Yapı Kredi, İş Bankası Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Kampanyaları

Bankaların ihtiyaç kredisi kampanyaları nakit paraya ihtiyacı olan kişiler tarafından yakından takip edilirken bu kampanyalardan biri de ertelemeli kredi fırsatı olarak öne çıkıyor. Düzenlenen kampanya kapsamında talep edilen kredi tutarı onay verilmesi durumunda hemen banka tarafından ödenirken ihtiyaç kredisi aylık taksit tutarı ise 3 aya kadar erteleniyor.

Böylelikle nakit para ihtiyacı talebi hemen giderilirken ilk kredi taksit ödemesi 3 ay ötelenmiş oluyor. Bu da kredi kullanan kişilerin kendi bütçelerini dengeleme ve mali olarak rahatlama imkanı sunuyor. 3 ay ödeme yapılmadan kredi kullanma imkanı sunulması nedeni ile kredi çekmek isteyen kişiler ertelemeli kredi kampanyalarını takip etmektedir.

iş-bankası-ihtiyaç-kredisi

İŞ BANKASI 3 AY ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI!

Ertelemeli kredi veren bankalar arasında yer alan İş Bankası müşterilerine ilk taksit ödemesini 3 aya kadar erteleme imkanı sunarken 90 gün ödemesiz dönemli anında kredi başvurusu İş Çep ve İş Bankası internet şubesi üzerinden kabul edilmektedir. Bankamatik üzerinden yapılan kredi başvurusu için ise ne yazık ki erteleme seçeneği sunulmamaktadır.

3-ay-ertelemeli-ihtiyaç-kredisi

QNB FİNANSBANK 3 AY ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI İLE AYLIK 557 TL TAKSİTLE 10 BİN TL NAKİT PARA!

Ertelemeli kredi kullanmak istiyorum diyen kişilere 3 ay ödemesiz ihtiyaç kredisi kampanyası üzerinden nakit para desteği sağlayan QNB Finansbank 36 ay vadeli 10 bin lira kredi desteğini aylık 371,72 lira 15 bin lira ihtiyaç kredisini ise aylık 557,58 TL taksitle kullanma imkanı sunuyor. Finansbank ihtiyaç kredisi aylık faiz oranı yüzde 1,39 faiz oranı ile hesaplanıyor.

ıng-bank-ihtipyaç-kredisi

ING BANK 3 AY ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI!

3 ay ertelemeli kredi kullanma imkanı sunan ING Bank ihtiyaç kredisi faiz oranı olarak yüzde 1,54 oranını kullanırken 36 ay vadeli 10 bin lira kredinin aylık taksit tutarı ise 383 lira olarak gerçekleşiyor. ING Bank ihtiyaç kredisi başvurusu tüm ING Bank şubeleri yanı sıra ING Bank mobil şube, internet şubesi ve internet sitesi üzerinden de yapılabiliyor.

akbank-kredi-erteleme

AKBANK 3 AY ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI!

Türkiye'nin en büyük özel bankası olan Akbank ihtiyaç kredisi çekmek isteyen müşterilerine ilk taksit ödemesini 3 aya kadar erteleme imkanı sunarken 36 ay vadeli 10 bin lira ihtiyaç kredisi aylık taksit tutarı 402,48 lira olarak gerçekleşiyor.

yapı-kredi-bankası-kredi-kampanyası

YAPI KREDİ BANKASI 3 AY ÖDEMESİZ DÖNEMLİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI! ŞUBEYE GİTMEDEN KREDİ NASIL KULLANILIR?

36 ay vadeli ihtiyaç kredisi veren Yapı Kredi Bankası ilk taksit ödemesini 90 gün öteleme imkanı sunarken aynı zamanda müşterilerine şubeye gitmeden kredi başvurusu yapma fırsatı da tanıyor. Gelir durumuna göre ön onaylı limit seçeneği sunan Yapı Kredi Bankası internet şubesi müşterileri krediler kategorisinde kredi başvuru butonunu tıklayarak şubeye dahi gitmeden ihtiyaç kredisi kullanma imkanı yakalıyorlar.