İlk Maaş 3.400 TL! BİM Marketlerine Reyon Kasa Personeli Alıyor

BİM kadrolara göre değişmekle beraber 3.400 TL maaşla personel alımları yapıyor. Marketlerde görevlendirmek üzere yayımlanan ilanlar BİM resmi sitesinde ilan ediliyor.

İlk Maaş 3.400 TL! BİM Marketlerine Reyon Kasa Personeli Alıyor

BİM Marketler 3.400 TL maaşla personel alımları yapabiliyor. Market zinciri Türkiye geneli her şehirde şubeye sahip. Bu kapsamda personel ağını sürekli büyüten firma hem market alanında hem depo bölümünde hemde idari kadrolarda personel alımı yapıyor.

BİM PERSONEL ALIMI YAPACAĞINI DUYURDU! BAŞLANGIÇ MAAŞI 3.400 TL

İş ihtiyacı olanlar için yayımlanan personel alım ilanları firmanın kendi resmi sitesi üzerinden adaylara duyuruldu. Söz konusu ilanlarda çok sayıda kadroda personel alımları olacağı bildirilirken başvuruda bulunacak olanların sağlamaları gereken şartlar açıklandı.

bim çalışan

İdari personel kadrolarına başvuru yapacak olanlar başlangıçta öğrenim ve uzmanlık alanı şartlarını sağlamak zorundalar. Ayrıca idari personel kadrolarında tecrübe ve deneyim şartları da bulunuyor. Bu şartlara haiz olanlar ise çok yüksek maaşlarla işe başlayabilirler.

Market personeli kadroları ise çok sayıda pozisyondan oluşuyor. Reyon görevlisi, unlu mamluller görevlisi, et reyonu görevlisi,taze gıda görevlisi, kasiyer ve benzeri pozisyonlardan oluşan bu alanda çalışacaklar için ise öğrenim şartı bulunmuyor. Mesleki özelliklere sağlayanlar göreve başlayabilirler.

Depo ve geri planda kalan kadrolarda da BİM çok sayıda personel alıyor. Depo görevlisi, beden işçisi, taşıma personeli kadrolara yapılan alımlarda işin mesleki sorumluluğunu taşımak şartı ile yapıyor.

Her adayın sağlaması gereken şartlar.

BİM kadrosunda çalışan tüm personellerin sağlamaları gereken çok önemli koşullar var. Her pozisyon için geçerli bu şartlar müşteri memnuniyeti üzerine kurulu. Genel olarak her ilanda altı çizin olarak bildirilen şartlar ana başlıklarıyla şöyle,

bim personel

"Müşterileri güler yüz ile karşılamak ve uğurlamak Ürün, etiket fiyat kontrollerinin reyonda ve kasa noktasında yapılmasını sağlamak Ürünlerin reyonlarda sürekli standartlara uygun olarak bulunmasını sağlamak Sorumlu olduğu reyonda bulunan ürünlerin stok ve sipariş yönetimini sağlamak. Esnek-Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek İletişim becerisi yüksek, ekip çalışmasına yatkın Müşteri ve hizmet odaklı bir anlayışa sahip"

NASIL BAŞVURU YAPARIM?

BİM Kariyer Sayfasının internet adresi: https://www.bim.com.tr/Categories/629/bim-de-kariyer.aspx

Yukarıda yer alan bağlantı üzerinden hem BİM personel alım ilanlarına hemde güncel açık iş ilanları listesine ulaşabilirsiniz. Kendi şehriniz için listede yer alan duyurular arasından veya genel başvuru ekraından başvurularınızı yapabilirsiniz.

SONRAKİ HABER