İlk Şehir Ödendi! 9 Eylül Evde Bakım Parası Yatan İller

Evde bakım parası eylül 2021 ödemeleri başladı. Evde bakım parası yatan iller hangileri? Evde bakım maaşı alanlar için il il güncel liste ve diğer şehirler için ne zaman ödeme yapılacağı haberimizde.

Gündem 09.09.2021 - 09:37 09.09.2021 - 09:37 Mustafa KARAGÖZ

9 Eylül Evde Bakım Parası Yatan İller listesine ilk şehir eklendi. Evde bakım maaşı ödemelerinin başlamasıyla diğer şehirlere ödemelerin ne zaman yapılacağı ve evde bakım maaşı sorgulama işlemleri haberimizde. 

EVDE BAKIM PARASI YATAN İLLER 9 EYLÜL 2021

Evde bakım parası ödemeleri başladı. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına bağlı olarak tüm Türkiye genelinde faaliyet gösteren Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları ödemeleri hesaplara yatırmaya başladı. 

Aile Bakanlığı'ndan ödemeyi almayı bekleyenler için Eylül 2021 Evde Bakım Maaşı ödemelerinde ilk ödeme yapılan şehir Tokat oldu. 

Bakanlık birimlerinin önümüzdeki günlerde tüm şehirler için ödemeleri biran önce yapmaları bekleniyor. Evde bakım maaşı ödemelerinde ilk ödemelerin başlamasının ardından aynın 10. gününden 20. gününe kadar çok sayıda şehir için listenin tamamlanması bekleniyor. 

EVDE BAKIM PARASI ÖDEME YAPILAN İLLER LİSTESİ

9 Eylül 2021 Perşembe evde bakım parası ödemesi yapılan iller listesinde sadece bir şehir bulunuyor. Aile Bakanlığı birimlerinden SYDV'lerin ödemeleri yapmaya devam etmesiyle liste kalabalıklaşacak. Emlak365.com olarak bizlerde aşağıda yer alan listeyi sürekli güncelleyeceğiz. 

* Tokat

* --

* --

EVDE BAKIM PARASI ÖDEMELERİ NE ZAMAN TAMAMLANACAK?

Evde bakım maaşı ödemesi alanlar için ödemelerin ne zaman yapılacağı büyük merak konusu. Her vatandaş kendi şehri için ödemelerin hemen yapılmasını bekliyor. Bakanlık birimleri ise Eylül 2021 Evde Bakım Parası ödemelerini ayın 20. gününe kadar büyük ölçüde tamamlayacak. Ayrıca ödemelerin tüm yurt genelinde ayın son haftası öncesi tamamlanması öngörülüyor. 

E-DEVLET'TEN SORGULAYIN

Evde bakım parası yatan iller listesini Emlak365.com olarak sürekli sizlerle paylaşacağız. Listeyi sitemizden takip edebilirsiniz. İkinci bir seçenek olarak e-Devlet sistemi üzerinden kendi şehriniz için ödeme yapılıp yapılmadığını öğrenebilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@