İlk Yetişen Alır! Migros Ayçiçek Yağı Fiyatına Yüzde 20 İndirim Yaptı, 4 LT Turna Ayçiçek Yağı 79.95 Liraya Düştü

Ayçiçek yağındaki fiyat artışları devam ederken sanal marketler kampanyalarını sıralıyor. Migros, 4 LT Turna Ayçiçek Yağını 79,90 TL'den satışa sundu.

İlk Yetişen Alır! Migros Ayçiçek Yağı Fiyatına Yüzde 20 İndirim Yaptı, 4 LT Turna Ayçiçek Yağı 79.95 Liraya Düştü

Aralık ayının son haftalarında dolar kurunda yaşanan düşüşten sonra vatandaşlar market fiyatlarının düşmesini bekliyor. Son iki ayda market fiyatlarına yapılan zamlar nedeniyle özellikle ayçiçek yağı fiyatlarında patlama yaşandı. Zincir marketler her zaman indirim yarışına girerken bu kez zam yarışına girdiler.

Ayçiçek yağı fiyatları zincir marketlerde en az 110 TL olmuşken vatandaşlar en ucuz ayçiçek yağının hangi markette satıldığı konusunda araştırma yapmaya başladı.

MİGROS SANAL MARKET AYÇİÇEK YAĞI FİYATINI DİBE ÇEKTİ!

Ayçiçek yağına yapılan zamlara üreticilerden pahalıya mal satın aldıklarını gerekçe gösteren zincir marketler raflardaki stoklarını da bir hayli azalttı.

Marketlerde ayçiçek yağı bulamayarak eli boş dönen vatandaşlar gözlerini sanal marketlere çevirdi. Sanal marketlerde normal marketlere nazaran her dönem farklı ürünlerde indirim yapıyor.

Vatandaşların en sık tercih ettiği market zincirlerinden biri olan Migros Sanal Market üzerinden indirimli ayçiçek yağı kampanyasını duyurdu.

TURNA 4 LT PET AYÇİÇEK YAĞI SANAL MARKETTE 79.90 TL OLDU!

Sanal Market macerasının öncüsü olan Migros Sanal Markette ayçiçek yağlarında büyük bir indirim yapıldı. Migros, Turna 4 Litre Ayçiçek Yağı fiyatını 99.90 TL'den, 79,90 TL'ye düşürdü.

Vatandaşlar Turna ya indirimine yoğun ilgi gösterirken indirim hem tüm Migros şubelerinde hem de Migros Sanal Markette geçerli olacak.

TURNA AYÇİÇEK

Migros'un 4 LT Turna Ayçiçek Yağı indirimi stoklarla sınırlı olacak. Bu nedenle alışveriş yapacakların elini çabuk tutması gerekiyor.

turna ayçiçek 5lt

Turna Ayçiçek Yağı diğer marketlerde fahiş fiyatlara satılıyor. Turna 5 lt Ayçiçek Yağı diğer sanal marketlerde 179,90 TL'den satışa sunuluyor. Migros Sanal Market'te ise 4 LT Turna Ayçiçek Yağı ise yüzde 20 indirimle 79,90 TL' den satılıyor.

SONRAKİ HABER