İllere Göre Sıraladık! 100.000 TL Altı Alınabilecek Konutlar 13-20 Ekim

Halkbank banka gayrimenkul satışları ile 100.000 TL altına alınabilecek konutlar bulunuyor. Listenin tamamı ve illere göre fiyat tablosu Emlak365'te. Ev alacaklar için incelenmesi gereken o liste.

Emlak Haberleri 13.10.2021 - 13:56 13.10.2021 - 13:56 Mustafa KARAGÖZ

Halkbank 13 ekim 20 ekim tarihleri arasında listede olan banka konutlarını sıraladı. Kendisine ait olan konutları satacağını ilan eden bankanın güncel duyuruları haberimizde. 

EV ALMAK İSTEYENLERE BANKA KONUTLARI

Kendi evini almak isteyenler fiyatların yükselmesinin ardından banka konutlarına ilgi göstermeye başladılar. Bankalardan ev almak isteyenlerin listelerinin başında ise devlet bankaları var. 

Devlet bankalarından olan Halkbank'ta kendisine ait olan banka konutlarını satan bankalar arasında yer alıyor. 

Türkiye geneli hemen hemen her şehirde farklı özellik ve farklı fiyatlarla konut satışı yapan Halkbank, müşterilerine kredi olanağı da sunuyor. Ev planı olanlar için satış listesinde yer alan konutlar ve kredi özellikleri. 

18.500 TL'den Başlayan Fiyatlar

13 20 ekim halkbank konutları (4)13 20 ekim halkbank konutları (3)13 20 ekim halkbank konutları (2)13 20 ekim halkbank konutları (1)

Halkbank tarafından ilan edilen bu konutlar bankanın gayrimenkul satış sayfasından alınmıştır. Emlak365.com olarak paylaştığımız liste ise Halkbank'ın sayfasındaki listenin bir bölümünü oluşturuyor. Bu konutlar dışında satışı yapılacak çok sayıda konut bulunuyor. 

HALKBANK'TAN EV NASIL ALINIR?

Banka gayrimenkul alımı kapsamında Halkbank'tan ev almak isteyenler ihaleye katılacaklar. 

Halkbank şubelerinden yada Halkbank internet bankacılığından ihale başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, başvuru işlemlerinin tamamlanmasının ardından kendi tekliflerini sunacaklar. Kendi tekliflerini sunanlar ihale sonunda en yüksek teklifi vermiş olmaları durumunda ise konutu almaya hak kazanacaklar.

Konutu almaya hak kazananlar banka şubesinden işlemleri tamamlayacaklar. Halkbank şubesinden ödemelerini peşin yapacak yada kredi çekecek vatandaşlar ödeme planını oluşturacaklar. 

HALKBANK İHALE BAŞVURULARI

Halkbank ihalesi için başvuru yapacak olanlar başvurularını internet bankacılığından yapabilirler. Daha önceden Halkbank müşterisi olanlar internet bankacılığına giriş yapacaklar, hangi konut için teklif sunacaklarsa önceden geçici teminat bedeli ödeyecekler. Ardından tekliflerini sunacaklar. Halkbank müşterisi olmayanlar ise banka şubelerine giderek işlemleri bizzat tamamlayacaklar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@