İmar Affı İstanbul Boğazı Öngörünüm İmar Barışına Giren Mahalleler Hangileri?

Hatırlanacağı üzere imar barışı kapsamı genişletilmiş ve boğaz imar affı kapsamına alınmıştı. İmar barışına giren mahalleler hangileri?

Emlak Haberleri 03.01.2019 - 16:54 15.07.2021 - 00:18 Serhat Karaman

Hatırlanacağı üzere imar barışı kapsamı genişletilmiş ve boğaz imar affı kapsamına alınmıştı. İmar barışına giren mahalleler hangileri?

İmar affı öngörünüm bölgesinde yer alan bazı mahalleler de imar barışı kapsamına alındı. İmar barışına giren mahalleler ve imar barışı ekli kroki bilgilerini sizler için derledik...Sarıyer İmar Affına Giren Yerler Nereleri, Hangi Mahalleler?Rumeli Kavağı içi kısımları, Yeni Mahalle, Merkez, Kocataş, Maden, Büyükdere, Çayırbaşı, İstinye ve Yeniköy’ün bazı bölümleri, Cumhuriyet, Kireçburnu, Tarabya üstü, Rumeli Feneri, Rumelihisarı ile Baltalimanı’nın bir kısmı, Kireçburnu, Rumelikavağı.NOT: Beşiktaş Ortaköy Camii’nden İstinye’ye olan Emirgan ve Bebek imar affı kapsamında değil.Beykoz İmar Affına Giren Yerler Nereleri, Hangi Mahalleler?Anadolu Kavağı, Anadolu Feneri, Yalıköy, Beykoz Merkez, Gümüşsuyu, İncirköy, Çubuklu, Çiğdem, Paşabahçe, Anadoluhisarı, Göksu, Göztepe.Üsküdar İmar Affına Giren Yerler Nereleri, Hangi Mahalleler?Kuzguncuk, Beylerbeyi, Küplüce, Kirazlıtepe, Çengelköy, Kuleli ile Kandilli’nin bir kısmı.İmar Barışı Ekli Kroki Listesi Emlak365.com 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@