İmarsız 1388 Metrekare Arazi 10 Bin TL, İmarlı 344 Metrekare Arsa 31 Bin TL

Hazineye ait arsa ve araziler satışta. Dolar bozdurup TL'ye çeviren ve yatırım aracı arayanlar için örnek olabilecek imarlı imarsız arsa satışlarını ve metrekare ( m2 ) fiyat listelerini paylaşıyoruz.

Emlak Haberleri 25.11.2021 - 14:07 25.11.2021 - 14:07 Mustafa KARAGÖZ

Hazineye ait arazilerin satışları için 25 Kasım tarihi itibariyle yeni duyurular yayımlandı.

Bu duyurulardan bir tanesi de çok farklı özellik ve büyüklüklere sahip olan ve mülkiyeti Uşak Eşme Kaymakamlığı Milli Emlak Şefliği birimine ait olan arsalar, araziler için oldu. 

MİLLİ EMLAK ŞEFLİĞİNDEN ARSA ARAZİ SATIŞ İLANLARI

Uşak Eşme Kaymakamlığı Milli Emlak Şefliği yayımladığı duyurusunda toplam 23 gayrimenkul satışı yapacağını ilan etti. Duyuruya göre 2 ader arsa orgazine ve hayvancılık imar alanı imar durumuna sahip. Geriye kalan gayrimenkullerin 3 tanesi ise imarsız asa konumunda. Diğer 18 arsa ise imarlı konut alanı imar durumu ile satılacak. 

İmarsız araziler için konut satış rakamları belli rakamın altında olurken imarlı arsalar için metrekare fiyatları daha yüksek tutarda. Arsa almak isteyecekler için güncel fiyat tablosu milli emlak şefliğince ilan edildi. 

İmarlı İmarsız Arsa Arazi Satışları

uşak arsa m2 fiyatıuşak arsa 2 m2 fiyatı

Arsa ve arazi satışları için istekli olacak vatandaşlar için yapılan açıklamada "Yukarıda özellikleri belirtilen taşınmaz mallar 2886 sayılı Devlet İhale Kanunun 45 inci maddesi gereğince Açık Teklif usulü ile satış ihaleleri Şehitalibey Mah. Dumlupınar Cad. No:64 kat :2 adresinde Milli Emlak Şefliğinde belirtilen günler ve saatlerde Komisyon huzurunda ayrı ayrı satılacaktır." bilgisini verdi. 

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Arsalar için başvuruda bulunacak olan başvurularını kuruma direkt gidip başvuru evraklarını teslim ederek yada başvuru evrakları toplayıp ihale tarihinden önce kurumda olacak şekilde posta yoluyla yapacaklar. Başvuru işlemlerini posta yoluyla yapacak olanlar için yapılan uyarıda kargo taşıma aşamasında bir sorun olması durumunda başvuruların kabul edilmeyeceği belirtildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@