İmzalar Atıldı: Kiler GYO Referans Kartal Loca Projesi Geliyor!

Kartal konut projeleri için arayışta olan kişilere müjdeli haber geldi. Kiler GYO tarafından hayata geçirilecek olan Kartal Loca konut projesi için imzalar atıldı.

Konut Projeleri 21.01.2022 - 18:29 21.01.2022 - 18:32 Gülcan Özer

2023 teslim İstanbul konut projeleri arayan kişilere bekledikleri müjdeli haber Kiler GYO tarafından verildi. İstanbul'un Kartal ilçesinde yükselecek olan dev projede KLR İnş.Tic.Ltd.Şti. ile Kiler GYO arasında imzalar atıldı. 

Referans Kartal Loca projesi hakkında Kiler Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu KAP üzerinden yapılan açıklamada Kiler Kartal ilçesi, 11371 ada 184 parsel ve 11466 ada 105 parselde yükselecek olan inşaat projesini KLR İnş.Tic.Ltd.Şti. tarafından inşa edileceği belirtildi. 

REFERANS KARTAL LOCA KONUT PROJESİ NEREDE?

İstanbul'un en çok değerlenen bölgeleri arasında yer alan Kartal'da yer alan proje İstanbul Anadolu Yakası projelerinden biri olarak öne çıkıyor. Dev projede adaların doyumsuz ışıltısı ve deniz manzarası da sunulurken Metro, Marmaray ve Deniz Otobüsü ile kolay ulaşım imkanı sağlanıyor. 

referans kartal konut projesi

1+1 Daire, 2+1 Daire ve 3+1 daire olmak üzere 3 farklı daire tipinde daireler satışa sunulurken lokasyon konumu ile de yatırımlık konut projesi arayan kişilere hitap ediyor. Dev proje 2 etap kapsamında satışa sunulurken 11371 ada 184 parsel 1. etap; 11466 ada 105 parsel ise 2. etap olarak inşa edilecek. 

referans kartal loca

Projede toplamda 368 adet konut inşa edilirken bu konutlara ek olarak 32 adette ticari ünite projelendirilecek. 

referans kartal dış cephe

KAP üzerinden şirket tarafından yapılan açıklamada "Şirketimiz Yönetim Kurulu Kararı çerçevesinde İstanbul İli Kartal İlçesi 11371 Ada 184 parsel ve 11466 Ada 105 Parselde gerçekleştirilen Referans Kartal Loca Projesi için KLR İnş.Tic.Ltd.Şti. ile Müteahhitlik sözleşmesi imzalanmıştır.

KLR İnş.Tic.Ltd.Şti. Sermaye Piyasası Kurulu'nun özel durumların kamuya açıklanmasına ilişkin düzenlemeleri çerçevesinde ilişkili taraf kapsamındadır" ifadelerine yer verildi. Proje Kartal ilçesinin Atalar Mahallesi sınırları içerisnide yer alırken Kartal ilçe merkezine ise sadece araçla 2-3 dakikalık mesafede yer alıyor. 

KİLER GYO REFERANS KARTAL LOCA KONUT PROJESİ KONUT FİYATLARI KAÇ TL?

Projede yer alan dairelerin satışları tüm hızı ile devam ederken yoğun talebin olduğu belirtiliyor. Projedeki daielerin fiyatları seçilen daire tipi, kat, konum ve blok özelliğine göre belirlenirken projenin satış ofisi üzerinden fiyatlar konusunda destek veriliyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@