İndirim Beklenen LPG Otogaz'a Son Dakika Yeni Zam Açıklandı! Aygaz Otogaz, Shell, Opet, Petrol Ofisi Zamlı LPG Fiyatları

Akaryakıt fiyatları dalgalı seyretmeye devam ederken motorin ve benzin fiyatlarına yapılan indirimlerin ardından gözler LPG otogaz fiyatlarına çevrilmişti. İndirim beklenen fiyatlara yeni zam geldi!

Emlak Haberleri 04.04.2022 - 11:15 04.04.2022 - 11:16 Gülcan Özer

Dünyada yaşanan enerji krizi ile büyük bir dalgalanmaya sahne olan akaryakıt fiyatları yeni zam dalgası etkisi altında olumsuz etkilenmeye devam ederken süreçte gelen olumlu haberler ile indirim yağmuru yaşanmıştı. Ukrayna ile Rusya arasında kurulan barış masası ve Amerika'nın petrol üretimini rekor seviyeye taşıyacağını açıklaması ile brent petrol fiyatında sert düşüş yaşanmıştı. 

Brent petrol fiyatında yaşanan indirimin etkisi ile iç piyasada benzin ve motorin fiyatları için indirimler açıklanırken LPG'li araç sahipleri de otogaz pompa fiyatına indirim beklentisi içerisine girmişti. Ancak 1 Nisan 2022 tarihi itibari ile doğalgaz fiyatlarına yapılan zamların ardından LPG otogaz fiyatlarına yeni zam beklentisi oluştu. 5 Nisan 2022 Salı günü itibari ile geçerli olmak üzere LPG fiyatlarına yeni zam açıklandı! 

LPG OTOGAZ FİYATLARINA SON DAKİKA ZAM AÇIKLAMASI! 

Akaryakıt sektörü temsilcilerine dayandırılan habere göre LPG Otogaz fiyatları için yeni zam beklentisi oluştu. Sektör temsilcileri benzin ve motorin fiyatlarında oluşan yüksek fiyatlar nedeni ile LPG fiyatlarına yeni zam planlaması yapıldığını, 5 Nisan 2022 Salı gününden itibaren geçerli olmak üzere LPG fiyatına 60 - 65 kuruş arasında zam yapılacağını duyurdu. Zammın yansıtılmasının ardından fiyatlar 12 TL sınırına dayanacak. 

aygaz fiyat listesi

AYGAZ OTOGAZ LPG OTOGAZ POMPA FİYATI NE KADAR KAÇ TL, LPG'YE ZAM VAR MI?

Aygaz Otogaz internet sitesi üzerinden ilan edilen LPG pompa satış fiyatı Ankara için 11,23 TL olarak ilan edilirken Otogaza 60 kuruşluk zam gelmesi durumunda bu rakam 11,83 TL seviyesine yükselecek. 

po lpg fiyatları

PETROL OFİSİ ZAMLI LPG OTOGAZ POMPA SATIŞ FİYATI ANKARA, İSTANBUL, İZMİR KAÇ TL, NE KADAR OLACAK?

LPG otogaza 60 kuruşluk zam gelmesi durumunda Ankara'da Petrol Ofisi LPG Otogaz pompa satış fiyatı 11,94 TL olurken, İstanbul'da 11,72 TL ve İzmir'de ise 11,66 TL olarak satılacak. 

bp otogaz fiyat listesi

BP LPG OTOGAZ POMPA SATIŞ FİYATINA ZAM VAR MI, LPG'YE ZAM BEKLENTİSİ KAÇ TL?

BP istasyonlarında bugün itibari ile LPG satış fiyatı Ankara için 11,29 TL olarak uygulanırken 60 kuruşluk zammın yansıtılmasının ardından bu rakam 11,89 TL'ye yükselecek.

Haber Kaynağı: Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@