İndirim Geldi, Stoklar Yenilendi! BİM, A101, ŞOK, Migros, Cimri Market 5 LT Teneke Orkide Ayçiçek Yağı En Ucuz 63,95 TL

Orkide Ayçiçek Yağı fiyatları düştü! En ucuz ayçiçek yağı arayanlara Orkide ayçiçek yağı 5 LT teneke ve 18 litre ayçiçek yağı fiyatları kriz öncesine döndü. En ucuz ayçiçek yağı fiyatları Aralık 2021!

Finans 26.12.2021 - 17:19 26.12.2021 - 17:19 Gülcan Özer

Dolar kurunda yaşanan yükseliş nedeni ile fiyatı en çok zamlanan ürünler arasında yer alan ayçiçek yağı fiyatları cep yakmaya başlamıştı. İlk dönemde haftalık sonrasında ise günlük yapılan zamlar ile 5 litre ayçiçek yağı fiyatı 200 TL seviyesine kadar çıkarken dolardaki düşüşün ardından gözler ayçiçek yağı fiyatlarına çevrilmişti. 

Özellikle de sosyal medyada yapılan paylaşımlar ile zincir marketlere indirim çağrısı yapılmış, gelen tepkiler üzerine bazı marketler indirime başlarken, devlette fiyatları yakın takibe almıştı. Marketlerde arttırılan denetimler ile indirimler de hız kazanırken sebepsiz zam yaptıkları belirlenen marketlere de para cezaları kesilmeye başlandı. Süreçte özellikle de ayçiçek yağı fiyatları için yapılan indirimler dikkat çekti. 

ORKİDE AYÇİÇEK YAĞI 5 LT VE TENEKE 18 LİTRE FİYATI DÜŞTÜ! CİMRİ MARKET AYÇİÇEK YAĞI FİYATLARI KAÇ TL?

Türkiye'nin en büyük online alışveriş siteleri arasında yer alan Cimri Market şu anda piyasada en ucuz ayçiçek yağı fiyatı sunan market oldu. Uygulama üzerinden satışa sunulan Orkide teneke ayçiçek yağı 5 LT satış fiyatı 63,95 TL olarak güncellendi, ürünün stokları da yenilendi. 

orkide 5 lt teneke ayçiçek yağı

Orkide 4 LT pet şişe ayçiçek yağı almak isteyenler için ise satış fiyatı aynı sitede 55,95 TL olarak duyuruldu. 

orkide 4 lt ayçiçek yağı

Yükselen ayçiçek yağı fiyatları sonrasında vatandaşın daha ekonomik bularak tercih ettiği 18 LT teneke ayçiçek yağı almak isteyenler için Orkide 18 LT teneke ayçiçek yağı satış fiyatı ise 289,99 TL oldu. 

orkide 18 lt ayçiçek yağı

Tüm ürünlerde bugün itibari ile stok bulunmakla beraber tüm fiyatlar stoklarla sınırlı bulunuyor. 

şok ayçiçek yağı fiyatları 26 aralık

ŞOK AYÇİÇEK YAĞI FİYATLARI: EVİN AYÇİÇEK YAĞI 5 LT SATIŞ FİYATI DÜŞTÜ MÜ?

Evet, ŞOK marketler ayçiçek yağı satış fiyatına sınırlı da olsa indirim yaptı. 5 LT Evin Ayçiçek yağı satış fiyatı 109 TL olarak belirlendi. 

a101 yağ fiyatları 26 aralık

A101 AYÇİÇEK YAĞI 5 LT SATIŞ FİYATI NE KADAR, ÇİSEM, BİRYAĞ AYÇİÇEK YAĞI FİYATI KAÇ TL?

A101 internet sitesinde ayçiçek yağı fiyatları güncellendi. Biryağ 5 LT teneke satış fiyatı 66,50 TL olarak belirlenirken, Çisem 5 LT mısırözü yağı fiyatı ise 78,95 TL oldu ancak her iki üründe de internete stok kalmadı. 

migros ayçiçek yağı fiyatları-1

MİGROS AYÇİÇEK YAĞI 5 LT SATIŞ FİYATLARI DÜŞTÜ MÜ?

Migros internet sitesi üzerinden satılan 5 litre ayçiçek yağı fiyatları listeden kalkarken Turna markalı 4 LT ayçiçek yağı satış fiyatı ise 99,90 TL olarak belirlendi. 

carrefour ayçiçek yağı fiyatları 26 aralık

CARREFOUR AYÇİÇEK YAĞI 5 LT VE 18 LT SATIŞ FİYATI KAÇ TL OLDU?

Kendi markası altında ayçiçek yağı üretimi yapan Carrefour ayçiçek yağı pet 5 LT satış fiyatı 109 TL olurken Yudum ayçiçek yağı 3 LT satış fiyatı ie 102,90 TL olarak duyuruldu. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@