İndirim Ve Kredi Fırsatı! Dacia Kasım 2021 Araba Kampanyaları Ayakları Yerden Kesiyor!

Kasım ayı araba kampanyalarını açıklayan Dacia bu ayın fırsatlarını duyurdu. Sıfır kilometre Dacia model otomobil satın almak isteyenlere Kasım ayında hangi imkanlar veriliyor? 

Finans 10.11.2021 - 03:45 10.11.2021 - 03:45 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de sıfır kilometre otomobil sahibi olmak çok yüksek maliyet gerektiren bir iş haline geldi. Yüksek maliyetleri minimize etmek isteyenler ise otomobil firmalarının düzenledikleri araba kampanyalarından yararlanıyorlar. Bunun için de firmaların duyurdukları araba kampanyalarındaki fırsatlar en ince ayrıntısına kadar incelendikten sonra otomobil satın alma konusunda karar veriliyor.

DACİA KASIM 2021 ARABA KAMPANYALARI

Dacia Yeni Duster ECO-G avantajlı bir fiyatla Kasım ayı boyunca satışta bulunacak. Yeni Duster Comfort ECO-G Turbo 100 bg 4x2 model sıfır kilometre otomobil 232 Bin TL'lik kampanyalı fiyatıyla satışa çıkarıldı. Bu fiyatın içerisinde kasko ve trafik sigortasının dahil olmadığı bildirildi. Stoklarla sınırlı olan kampanyanın 30 Kasım 2021'de sona ereceği belirtildi. 

YENİ DUSTER KREDİ KAMPANYASI

Dacia Yeni Duster model otomobillerden satın almak isteyen müşterilere firma tarafından kredi desteği veriliyor. Bu kapsamda müşteriler 36 ay vadeli ve aylık yüzde 1,48 faizli 70 Bin TL kredi kullanabilecekler. Dacia Finans'tan verilen bu kredinin aylık taksit ödemesinin 2.754 TL olduğu belirtildi. Bu kredi imkanından yararlanmak isteyenlerin Maxxi Koruma ürününü de satın almaları gerekiyor. Kredi kampanyası 30 Kasım 2021 tarihinde sona erecek. 

DACİA TAKAS İNDİRİMİ!

Kasım ayı Dacia araba kampanyalarından birisinin de takas indirimi olduğu açıklandı. Buna göre müşteriler mevcut araçlarını vererek yeni bir Dacia otomobil satın alabilecekler. Kampanya kapsamında müşteriler 1.000 TL tutarında indirimden yararlanabilecekler. Takasta kullanılacak aracın son 3 aydır müşteri veya 1. derece yakını adına kayıtlı olması gerekiyor. Anne, baba, eş, kardeş ve çocuk üzerine kayıtlı olan araçlar takasta klullanılabiliyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@