İndirime İndirim Yapıldı! 5 LT Ayçiçek Yağı 62.50 TL'ye Düştü! Alan Bir Daha Alarak Stok Yapıyor

5 litre ayçiçek yağı 62.50 TL'ye düştü. Safya Marka ve CarrefourSA'da satılan yağ şuan stoklarda bulunuyor. 62.50 TL'ye satılan 5 litre yağı kaçırmak istemeyenler birden fazla alıyorlar.

İndirime İndirim Yapıldı! 5 LT Ayçiçek Yağı 62.50 TL'ye Düştü! Alan Bir Daha Alarak Stok Yapıyor

Ayçiçek yağına olan ilgi fiyatların sürekli değişmesine neden oluyor. Son günlerde bazı markalar ayçiçek yağında özel indirimler uygularken bazı markalar ise fiyatları sabitlediler. BİM, A101, ŞOK, Migros gibi marketlerde yağlar belli bir fiyatın üzerinde yer alırken Tarım Kredi Kooperatifi gibi kurumlarda ise fiyat değişiyor. Büyük zincir marketlerden birisi olan CarrefourSA ise yeni bir kampanya başlattı.

62.50 TL'YE SATIŞA ÇIKARILAN 5 LİTRE AYÇİÇEK YAĞI STOK YAPTIRACAK

CarrefourSA online alışveriş sitesinden yayımladığı yeni listesinde daha önce indirimli sattığı üründe yeni bir indirim başlattığını duyurdu.

Market geçtiğimiz günlerde 5 litre Safya marka ayçiçek yağını 64.95 TL'den satışa çıkarmıştı. CarrefourSA'nın sitesinde yapılan son fiyat güncellemesinin ardından ise 5 litre ayçiçek yağının fiyatı 62.50 TL'ye düştü.

İndirimli satış fiyatı pet şişede oldu. Pet şişede 5 litre yağı 62.50 TL'ye satan firma daha önce teneke kutuda 5 litre yağı 64.50 TL'den satıyordu.

5 LİTRE AYÇİÇEK YAĞI

KENDİ ŞEHRİNİZDEKİ STOKLAR TÜKENMEDEN ALIN

CarrefourSA tarafından satışa çıkarılan 5 litre Safya marka yaş için stok sorunu olabiliyor. Vatandaşlar firmanın resmi alışveriş sitesi üzerinden hem ürünü kontrol ederbilir hemde kendi bölgelerinde stok olup olmadığını öğrenebilirler.

Stok olması durumunda ise vatandaşlar CarrefourSA üzerinden elektronik alışveriş ile yaş ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Alışveriş işlemleri ise firmanın web sitesinden ürünlerin sepete eklenmesi ardından ise o ürünlerin ödemesinin kredi kartıyla yapılaması ile tamamlanır. Daha sonra ise ürün kargoyla istediğiniz adrese gönderilir.

DİĞER MARKALARDA FİYAT LİSTESİ

CarrefourSA internet sitesinde diğer markaların fiyatları da yer aldı. 2 lt. 4 lt ve 5 lt seçeneklerinin yer aldığı tabloda çok farklı markaların ürünleri yer alıyor. Fiyatlar ise aşağıda yer alan tabloda ki gibi.

AYÇİÇEK YAĞI 2

BİM A101 ŞOK MARKETLERDE 5 LİTRE YAĞ FİYATLARI

BİM marketlerde Sole Marka 5 litre yağ fiyatı 89.90 TL'ye satılıyor. ŞOK Marketler ise Evim Marka 5 litre yağı 89.90 TL'ye satıyor. A101'de de ayçiçek yağının fiyatı 89.90 TL.

Ayçiçek yağı özellikle ham madde sorunu ve döviz kurunun artmasıyla oluşan maliyet artışları nedeniyle çok hızlı fiyat artışı yaşamıştı.

SONRAKİ HABER