İndirimli Faizle Akbank İhtiyaç Kredisi! Kimlik Kartıyla Gitmeniz Yeterli

Akbank en dikkat çeken faiz indirimi yapan banka oldu. İhtiyaç kredisi aylık faiz oranlarını indiren banka müşterilerinin kimlikle yapacakları başvurulara yüksek limitle kredi veriyor.

İndirimli Faizle Akbank İhtiyaç Kredisi! Kimlik Kartıyla Gitmeniz Yeterli

Akbank ihtiyaç kredisi faiz oranlarını indirdi. Daha düşük aylık faiz oranıyla kredi verebileceğini bildiren Akbank ek ödeme avantajlarını da devam ettiriyor. İster düşük limitle anlık ihtiyaçlarınız için isterseniz de yüksek limitle kredi kullanın faiz oranını değiştirmeyen banka isteyen müşterilerine ise ilk taksiti daha sonra ödeme fırsatı sunuyor.

İşte Ağustos ayı ikinci haftasından itibaren geçerli olacak Akbank ihtiyaç kredisi özellikleri.

AKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZLERİ

Akbank Ağustos ayının ilk işlem gününde ihtiyaç kredisi kullanacaklara Direkt Kredi yada Standart Kredi paketleriyle yüzde 1.80 aylık faizle kredi veriyordu. Faiz oranlarında hafta içinde güncellemeye giden Akbank iki kredi paketinde de eşit faiz sunacağını duyurdu. Çok daha düşük bir kredi faiziyle ihtiyaç kredisi sağlayacak Akbank, müşterilerinin kredi taleplerini yüzde 1.53'lük oran ile karşılayacak.

AKBANK KREDİ2

Vade Farkı Yok

Bilindiği üzere tüm ihtiyaç kredisi paketlerinde en uzun vade süreci 3 yıl. Müşteriler 1.000 TL'den 100.000 TL'ye kadar olan tüm kredi talepleri için 36 ay vade ile kredi kullanabilecekler. Müşteriler kredi ödeme planlarını yaparken kısa vadeli ödeme planında da yüksek vadeli ödeme planında da aynı faiz oranıyla geri ödeme yapacaklar. Bazı bankalarda uygulanan düşük vadeye düşük faiz uygulaması Akbank'ta yer almıyor. Her vade süreci için aylık faiz yıllık maliyet oranı aynı.

ÖDEME ERTELEME SAĞLIYOR MU?

Elleri daralan yada çeşitli nedenlerden dolayı nakit ihtiyaçları için kredi çekecek olan vatandaşlar ilk taksit ödemelerini de ertelemenin peşinde. Kredi kullanırken bankaların 3 aylık ödeme erteleme imkanları tercih edilecek banka için ek avantaj sağlıyor. Akbank'ta müşterilerine 3 ay ödeme erteleme imkanı ve 33 ay vadeli geri ödeme planı sunuyor.

Akbank kredi ertelemelerine dair açıklamasında "Erteleme dahil kredi vadesi en fazla 36 ay olabilir. İlk ödeme en fazla 92 gün ertelenebilir. 3 ay ertelemeli kredinin vadesi en fazla 33 ay olabilir. Ödemesiz dönem sonunda ilk ödeme olarak erteleme faizi tahsil edilir."

AKBANK KREDİ

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Yüksek limitli krediler için kimlik ile banka şubelerine gitmek gerek. Ayrıca gerekli durumlarda gelir belgesi talep edilebilir. Düşük limitli krediler için ise kimlik belgesi yeterli olabilir. Ayrıca SMS, mobil uygulama ve internet bankacılığı üzerinde de kredi başvuruları yapılabilir.

SONRAKİ HABER