ING Bank 100 Bin TL Konut Kredisini Aylık Kaç TL Taksitle Veriyor?

Yeni bir ev satın almak isteyenler konut kredisi imkanlarını araştırmayı sürdürüyorlar. ING Bank aylık yüzde kaç faizle konut kredisi veriyor? 

Finans 28.09.2021 - 02:27 28.09.2021 - 02:33 Engin Uzunoğlu

Ev satın almanın yüksek maliyetlerler gerektirmesinden dolayı konut kredisi kullanılmadan bunun gerçekleştirilmesi oldukça zorlaştı. Ev fyatlarına gelen zamlarla doğru orantılı olarak bankalara yapılan konut kredisi başvurularında da yükselişler meydana geldi. Uygun maliyetlerle verilen konut kredisi kampanyaları büyük bir ilgi çekiyor. 

ING BANK KONUT KREDİSİ KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ NELERDİR? 

ING Bank konut kredisi kampanyası ile müşterilşere çok sayıda avantaj sunuluyor. Bütçelerine göre konut kredisi kullanmak isteyen müşteriler ING Bank'ın mortage uzmanlarına danışarak en doğru krediyi kullanabiliyorlar. Müşteriler bu şekilde uygun maliyetleri kendi bütçelerine göre örtüştürebiliyorlar. 

ING Bank tarafından müşterilere verilen konut kredilerinde farklı ödeme planları seçilebiliyor. Müşteriler kendi gelirlerine göre bu ödeme planlarını seçebiliyorlar. Gelirleri sabit olan ve kredi taksitleri ile faizlerde sabitlik isteyen müşteriler aylık eşit taksitli ödeme planını tercih edebiliyorlar. 

Konut kredisi geri ödeme planlarında serbestlik isteyen müşteriler için ise eşit anapara ödemeli ödeme planı tercih edilebiliyor. Bu ödeme planında müşteriler yapacakları ödemeler konusunda oldukça sebest bir şekilde hareket edebiliyorlar. 

Konut kredisi taksitlerinde azalma veya artma isteyen müşteriler için ise ara ödemeli kredi seçeneği sunuluyor. Tercihe göre ara ödemeler yapan müşteriler kredi taksitlerinin miktarlarında azalma imkanı elde edebiliyorlar. 

ING BANK KONUT KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

ING Bank konut kredisi kampanyası için başvuru yapmak isteyen müşteriler bu başvuru işlemlerini nasıl yapabileceklerini merak ediyorlar. Müşteriler bu başvurularını ING Bank şubelerinden gerçekleştirebiliyorlar. Yapılan başvuruların ardından konut kredisi çekme aşamaları başlatılıyor. Ekspertiz raporu ve diğer işlemlerin ardından ING Bank müşterilerine konut kredisi veriliyor. 

ING BANK 100 BİN TL KONUT KREDİSİ MALİYET HESAPLAMA

ing bank konut kredisi maliyetleri

ING Bank konut kredisi kampanyasından yararlanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,47 oranında faiz uygulanıyor. 120 ay vadeli 100 Bin TL konut kredisi kullanan müşteriler vade süresince bankaya her ay 1.778 TL kredi taksiti ödüyorlar. Bu kredinin yıllık maliyet oranı yüzde 19 olarak bildirildi. Aylık maliyet oranı ise banka tarafından yüzde 1,51 olarak açıklandı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@