İNG Bank Duyurdu! Benzin LPG Motorin Alana 500 Lira Bedava Para

İNG Bank ve Petrol Ofisi arasında imzalanan anlaşma kapsamında akaryakıt alımlarında geçerli 500 TL kampanyası başladı. Sürücüler kampanya herkes için geçerli olup düzenli alımları çok sevindirecek.

Finans 08.12.2021 - 10:08 08.12.2021 - 10:08 Mustafa Karagöz

Akaryakıt fiyatlarında yaşanan fiyat artışları ve oynak fiyat politikası sürücüleri daha dikkatli olmaya yöneltti. Bu kapsamda akaryakıt alışverişlerinde en uygun dönemi bekleyen sürücüler bunun yanında bankaların kampanyalarını da takip ediyorlar. Bu dönemde ilan edilen en dikkat çeken kampanyalardan birisi de İNG Bank tarafından duyuruldu. 

İNG Bank ve Petrol Ofisi arasında imzalanan anlaşma kapsamında düzenli benzin, motorin, LPG alan müşterilere 500 TL ödeneceği duyuruldu. Bir yıl için geçerli olacak kampanyaya dair detaylar İNG Bank tarafından açıklandı. İşte düzenli benzin, akaryakıt alımı yapan sürücülerin çok sevineceği 500 TL'lik devl kampanyanın koşulları.

SÜRÜCÜLER DİKKAT BENZİN, MOTORİN, LPG ALIŞVERİŞLERİNİZE 500 TL ÖDENECEK 

İNG Bank resmi sitesinden yapmış olduğu bilgilendirme açıklamasında söz konusu kampanyanın Petrol Ofisi üzerinden yapılacak alışverişler için geçerli olduğunu açıkladı. Petrol Ofisinden her ay düzenli alışveriş yapan müşterilere bir yıl içinde 500 TL ödenecek. Kampanyanın geçerli olması için sürücülerin her ay petrol ofisinden en az 500 TL'lik akaryakıt alışverişi yapıyor olmaları isteniyor.

Banka müşterileri için internet sayfasından kampanya hakkında "Şimdi 12 ay boyunca her ay 500 TL yakıt alımını ING Kredi Kartı ile Petrol Ofisi mobil ödeme üzerinden yapmaya söz verenler, anında 500 TL hediye kazanıyor. Siz de hemen kampanyaya katılın, anında 500 TL kartınıza yüklensin. Ardından ING Kredi Kartı'nız ile Petrol Ofisi mobil ödeme üzerinden her ay 500 TL yakıt harcamanızı yapmayı unutmayın." bilgilendirmesinde bulundu. Bu açıklamanın yanında kampanyanın kullanım koşulları da ilan edildi. 

ing 500 tl lik kampanya

Başvuru Koşullarını İNG Bank Açıkladı

Kampanyaya İNG Bank kredi kartı sahibi olanlar katılabilecek.

Kampanya için İNG Mobil uygulaması üzerinden başvuru yapmak gerekiyor.

Bir kampanya dönemi 12 aydır. Kampanyaya katılım yaptığınız ilk ay harcama sözünü yerine getirmeniz durumunda 1. ayınız sayılır, yerine getiremediğiniz durumda bir sonraki ay 1.ayınız sayılır. Bu şekilde 12 aylık sürenin tamamlanması istenir.

İNG Kredi kartından her ay 500 TL'lik akaryakıt alışverişi yapılması gerekir.

Kampanya şartlarının sağlanması durumunda ise İNG Kredi Kartına "PO Aylık Yakıtınız Bizden" açıklaması ile 500 TL yatırılır.

Kampanyaya katılım için son tarih Haziran 2022 olarak duyuruldu.  

Gelişmelerden Haberdar Olun

@