ING Bank Hepsiburada Alışveriş Kredisi İle 36 Ay Vade Fırsatı! 5 Bin TL Kredi Taksit Hesaplaması!

Hepsiburada Efsane Kasım indirimleri öncesinde ING Bank tarafından düzenlenen kredi kampanyası dikkatleri çekti. ING Hepsiburada Alışveriş Kredisi özellikleri nelerdir? 

Finans 28.10.2021 - 00:20 28.10.2021 - 00:28 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de e-ticaret siteleri üzerinden alışveriş yapma alışkanlığı her geçen gün yaygınlaşıyor. Bu yaygınlaşan alışveriş eğilimi için de bankalar finansal hizmetlerini her geçen gün geliştiriyorlar. ING Bank da bu şekilde kredi kampanyaları düzenleyerek müşterilerinin alışverişlerinde finansal destek veren bankaların başında geliyor. ING Bank Hepsiburada Alışveriş kredisi nedir, nasıl kullanılır, maliyeti ne kadardır? 

ING BANK HEPSİBURADA ALIŞVERİŞ KREDİSİ NEDİR?

ING Bank tarafından başlatılan kredi kampanyası ile müşterilerin Hepsiburada internet alışveriş sitesi üzerinden yaptıkları alışverişler için kredi veriliyor. Bu kredi kampanyası kapsamında müşteriler Hepsiburada alışverişlerinde kullanılmak üzere en az 500 TL ve en fazla 25 Bin TL kredi çekebiliyorlar. Bu tutar içerisinde hediye çeki, indirim gibi fiyat değişimleri yer almıyor. Tüm bunlar çıkarıldıktan sonra alışveriş tutarı en az 500 TL olmalıdır. 

ING Bank'ın yaptığı kampanya açıklamasına göre müşteriler Hepsiburada üzerinden yaptıkları 25 Bin TL'ye kadar olan alışverişleri kredilendirebiliyorlar. Bu kredilerde müşterilere 36 aya kadar vade imkanı veriliyor. Ayrıca müşteriler bu kredi için ING Bank'a herhangi bir masraf ödemesi de yapmıyorlar.

ING Bank'ın açıkladığı kampanya detaylarına göre Hepsiburada Alışveriş Kredisi'nde bazı vade sınırlandırmaları uygulanıyor. Alışverişler içerisinde 3.500 TL'nin üzerinde cep telefonu varsa en fazla 3 ay, tablet varsa en fazla 6 ay, bilgisayar veya 3.500 TL'nin altında cep telefonu varsa en fazla 12 ay vade uygulanıyor. 

ING BANK HEPSİBURADA ALIŞVERİŞ KREDİSİ MALİYET TABLOSU

ING Bank'tan Hepsiburada Alışveriş Kredisi kullanan müşterilere banka tarafından aylık yüzde 1,64 oranında faiz uygulandığı bildirildi. Banka tarafından yayınlanan örnek hesaplama tablosunda 5 Bin TL kredinin değişik vadelerde taksit miktarları açıklandı. Buna göre 5 Bin TL kredi kullanan ING Bank müşterileri vadelere göre şu taksit ödemelerini yapıyorlar:

-3 Ay Vade: 1.733 TL
-6 Ay Vade: 892 TL 
-10 Ay Vade: 556 TL 
-12 Ay Vade: 472 TL
-24 Ay Vade: 263 TL 
-36 Ay Vade: 195 TL

ing bank hepsiburada alışveriş kredisi

ING BANK HEPSİBURADA ALIŞVERİŞ KREDİSİ NASIL KULLANILIR?

Hepsiburada üzerinden alışveriş yapmak isteyenler sepet oluşturduktan sonra ödeme adımında ING Alışverişçi ile ödeme seçeneğini seçerler. Kredi başvuru bilgilerini dolduran müşteriler vade seçeneğini de belirterek kredi başvurusu tamamlanır. Ardından da kredi onaylanarak sipariş müşterilere teslim edilir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@