İNG Bank ihtiyaç kredisi faizleri ne kadar oldu? Yaz döneminde cepler yanacak

İNG Bank ihtiyaç kredisi faiz oranları düşük limit kısa vade için 1.99 olurken uzun vade yüksek limitte 2.29 olarak açıklandı. Ayrıca bu faizler kredi puanı çok yüksek olanlar için geçerli.

Finans 01.06.2022 - 17:40 01.06.2022 - 17:40 Mustafa Karagöz

İhtiyaç kredisi için İNG Bank'a başvuru yapacak olanlara en düşük 1.99 faiz oranı sunuluyor. Eğer kişinin kredi risk seviyesi çok riskli seviyedeyse ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 4.99 olacak. İhtiyaç kredisi faiz oranlarının belirlenmesinde banka müşterilerin kredi puanlarına bakacak. Kredi puanları yüksek olanlar için ilan edilen en düşük faiz uygulanacak. Ancak kredi puanı düşük olanlar 4.99'a kadar uzanan faiz oranlarıyla ihtiyaçlarını giderecekler. 

İNG BANK'TAN İHTİYAÇ KREDİSİ

İhtiyaç kredisi kampanyaları ile dönem dönem ön planda olan İNG Bank son duyurusu ile faiz oranlarının arttığını ilan etti. Banka kurumsal internet sayfasında ihtiyaç kredisi faiz oranlarına dair "Farklı birçok kredi kredi seçeneği ile tüm ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilir, size özel %1,89'dan başlayan faiz oranı ile kredinizi kullanabilirsiniz. %1,99'dan başlayan faiz oranından KKB skoru 1850 ve üstü mevcut müşteriler, ve sigortalı tekliflerde yararlanır. Sigorta prim tutarı yaşa, tutara ve vadeye göre değişir." açıklamasında bulundu.

Müşteriler kendi kredi puanlarına göre ne kadar faiz ile kredi çekebileceklerini İNG Bank'ın mğşteri hizmetlerinden yada mobil uygulamadan öğrenebilecekler. 

Müşteriler İNG Bank'ın ihtiyaç kredisi paketinden yararlanarak 6 ay vadeli kredi çekmek istediklerinde ve kredi puanlarının yüksek olması durumunda 1.99 faiz oranıyla nakit sorunlarını giderebilecekler. İhtiyaç kredisi geri ödemeleri aylık 1808 TL olacak. 

36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanımlarında ise İNG Bank 2.29'dan başlayan oranlarla onay veriyor.

Bankaya başvuru yapacak olan vatandaşlar ayrıca  artık klasik hale gelen 3 ay ödeme erteleme, gelire göre esnek ödeme seçenekleri ve 50.000 TL'ye kadar 36 ay vade olanaklarından faydalanabilecekler. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@