ING Bank İhtiyaç Kredisi Kampanyasını Duyurdu: Düşük Faiz Oranları ile İhtiyaç Kredisi ING Bank’ta!

ING Bank ihtiyaç kredisi düşük faiz oranları ile birlikte oldukça avantajlı hale gelmiştir. İhtiyaç kredisi almak isteyen kişiler kolaylık ile ING Bank aracılığı ile krediyi alabilirler.

Finans 01.05.2022 - 23:38 01.05.2022 - 23:39 Duygu Dilan Duman

ING Bank tarafından yapılan duyuru ile ihtiyaç kredisi faizleri açıklanmıştır. Güncel olarak oldukça düşük faiz oranları ile ihtiyaç kredisi veren ING Bank, son derece avantajlı şekilde ihtiyaç duyulan parayı vatandaşlara vermektedir. Bazı durumlarda kişiler son derece zor zamanlardan geçebilmektedir. Bu gibi durumlar yaşandığı zaman nakit para ihtiyacı da artmaktadır. Toplu şekilde nakit para bulmak her zaman kolay olmadığı gibi bazı durumlarda oldukça zor da olabilir. Bu noktada devreye giren ING Bank, son derece uygun faiz oranları ve geri ödeme planları ile kişilere ihtiyaç duydukları nakit parayı sağlamaktadır.

ING Bank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

ING Bank ihtiyaç kredisi sayesinde kişiler günlük hayattaki nakit para ihtiyaçlarını karşılamaktadırlar. Fakat bu krediler alınmadan önce detaylı bir araştırma yapılmalıdır. Bu araştırma sonucunda kredinin koşulları ve banka tarafından kredi alacak kişinin karşılaması gereken şartlar öğrenilir. Bu şartlar genel olarak şunlardır:

  • 18 yaşından büyük olmak
  • Kredi notu seviyesinin yeterli olması
  • Gelir beyan belgesine sahip olmak

Belirtilen şartları sağlayan kişiler, banka müşterisi ise mobil uygulama üzerinden kolayca kredi başvurusu yapabilirler. Banka müşterisi kişilerin, kişisel bilgileri hali hazırda bankada mevcut olduğu için mobil uygulama ya da internet şubesi üzerinden kolaylık ile başvuru yapılabilir. Banka müşterisi olmayan kişiler ise kendilerine en yakın şubeye giderek gerekli belgeleri götürmelidirler. Banka tarafından istenilen belgeler şunlardır:

  • Nüfus cüzdanı
  • İkametgah belgesi
  • Gelir beyan belgesi
  • SGK dökümü

Gerekli belgelerin götürülmesinin ardından kısa bir inceleme sürecinden sonra başvuru sonuçlanır.

ING Bank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları Ne Kadar?

İNG-Bank-bayram-alışverişlerine-150-TL-bonus-kampanyası-başlattı

ING Bank ihtiyaç kredisi faiz oranları %1,64’tür.

ING Bank En Fazla Ne Kadar İhtiyaç Kredisi Veriyor?

ING Bank en fazla 80.000 TL kredi vermektedir.

ING Bank İhtiyaç Kredisi En Uzun Vade Oranı Ne Kadar?

ING Bank ihtiyaç kredisi en uzun vade oranı banka tarafından 36 ay olarak belirlenmiştir.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@