İNG Bank O Şartları Kaldırdı! Emeklilere 1.750 TL Ödeme Yapılmaya Başlandı

Şimdi maaşını İNG Bank’a taşıyıp 3 yıllık taahhüt verenler, 1.750 TL’ye ulaşan promosyon ödemelerinden yararlanabiliyor. ING Bank maaş promosyonu kampanyası detayları, başvuru şartları!

Finans 15.11.2021 - 17:00 15.11.2021 - 17:00 Gülcan Özer

İNG, sürpriz bir kararla emeklilere 1.750 TL ödemeye başladı. Banka tarafından daha önce aranan şartlar ve ek ürün kullanımları ise rafa kaldırıldı. . Tüm detaylar haberimizde.

İNG Bank, Ekim ayına kadar emeklilere 1.000 TL’ye varan promosyon ödemesi yapmakta ve ek olarak verilecek 2 adet otomatik ödeme talimatı ile birlikte 500 TL ödemekteydi. Kasım ayında sürpriz bir kararın altına imza atan banka, emeklilerden otomatik ödeme talimatı da dahil olmak üzere herhangi bir ürün kullanımı istemiyor. Maaşını 3 yıllık süre boyunca İNG Bank’tan alacakları hem 1.750 TL’yi bulan promosyon ödülü, hem de tüketici kredileri için uygun faiz oranları bekliyor.

2.500 TL Üzeri Maaş Alanlara 1.750 TL Tutarında Peşin Ödeme Yapılacak

1.500 TL’nin altında maaş alanlara banka tarafından 1.200 TL ödenecek. Maaşı 1.500 TL’yi aşan, 2.500 TL’nin ise altında olanlara da 1.500 TL nakit ödeme yapılacak. Emekli aylığı 2.500 TL’yi aşan emekliler, maaşlarını İNG Bank’a taşımaları halinde ilk maaş yatar yatmaz 1.750 TL tutarında promosyonun sahibi olacak. Emekli maaşı kampanyası 2021 yıl sonuna kadar geçerli olacak.

Maaşınızı taşıdıktan sonra İNG mobil ya da İNG internet bankacılığını kullanarak hak ettiğiniz promosyonun ödenmesini sağlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken emekli maaşı banka değişikliği yaparak maaşınızı 3 yıllığına İNG’ ye taşımak olacak. Üstelik bu işlemi e-devlet üzerinden veya İNG şubelerinden herhangi bir ücret ödemeden yapabilirsiniz. Emekli promosyonu için kredi kartı kullanmanıza ya da otomatik ödeme talimatı vermenize gerek yok.

Emekli Maaşını İNG Bank’a Taşıyanlar Kredide de Avantajlı

Emekli maaşını İNG Bank’a taşıyan emekliler, nakit ödemenin yanı sıra uygun kredi faiz oranlarından da en iyi ölçüde yararlanabiliyor. %1,55’ten başlayan faiz oranlarıyla dikkat çeken İNG, emekli müşterilerinden kredi tahsis ücreti de almıyor.

Tüm bunlar bir araya geldiğinde İNG Bank’ın emekliler için son derece cazip bir bankaya dönüştüğünden söz edebiliyoruz. İNG’li olduktan sonra emeklilere sunulan özel ayrıcalıklardan yararlanabilir, işlemlerinizi masrafsız bir şekilde son derece hızlı bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Gerek kredi, gerekse vadeli mevduat hesaplarında emeklilere özel tanımlanan avantajlardan da faydalanabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@