ING Bank O Süreyi Uzattı! Emeklilere 1.200 TL'den 1.750 TL'ye Ödenecek! E-Devlet Şifresi Olanlar Anında Başvurabiliyor

İNG Bank 2022 yılında emekli maaş müşterisi olacaklar için ödenecek olan promosyonlar için süreyi uzattı. Bankaya başvuru yapacak emeklilere bu dönemde 1750 TL'ye varan ödeme yapılacak.

Finans 05.01.2022 - 15:39 05.01.2022 - 15:40 Mustafa Karagöz

ING Bank, emekli destek ödemelerinde farkını ortaya koymaya devam ediyor. Emekli dostu banka, maaş taşıma başvurusu yapan emekli müşterilerine hem ücretsiz bankacılık hizmeti sunarken hem de maaş aralığına göre belirli tutarda promosyon yatırıyor. Üstelik bu işlemler için e-devlet üzerinden maaş taşıma başvurusu yapmak yeterli oluyor.

Emekli promosyon ödemesi olarak da bilinen destek ödemeleri, bu yıl da emeklilerin büyük ilgisini çekecek gibi. Maaşınızı taşıdığınız banka, 3 yıllık taahhüt vermeniz durumunda sizlere destek ödemesi yaparken bankacılık işlemlerinizi de daha iyi koşullarda gerçekleştirmenize önayak oluyor. ING Bank, bu minvalde en çok dikkat çeken bankaların başında gelirken 1.200 TL ile 1.750 TL aralığındaki promosyon desteği de azımsanmayacak türden.

2.500 TL Üzeri Maaş Alan Emeklilere 1.750 TL Destek Ödenecek

Emekli aylığı 1.500 TL’ye kadar olan emekliler, maaşlarını ING Bank’a taşıyarak ya da ilk defa ING Bank’tan almaya başlayarak bu eşsiz fırsattan yararlanabiliyor. Bu kişilere 3 yıllık taahhüt kapsamında 1.200 TL ödenek sağlanıyor. Maaşı 1.500 TL ile 2.500 TL arasında olan emekliler de bu kapsamlı ödenekten 1.500 TL alarak faydalanabiliyor. Maaş tutarı 2.500 TL’yi aşan emekliler, diğerlerine göre çok daha şanslı; zira bu kişilere 3 yıllık maaş alma taahhüdü karşılığında 1.750 TL nakit ödeme yapılıyor.

Maaş taşıma işlemleriniz için Türkiye’nin dört bir yanında bulunan ING şubelerinden herhangi bir ücret ödemeden destek alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken en yakın ING Bank şubesine güncel kimliğinizle birlikte gidip maaş taşıma başvurusu yapmak. ING hesabınız varsa e-devlet üzerinden maaş taşıma başvurusu yaparak maaşınızı ING Bank’a taşıyabilir, daha sonra promosyon başvurusunda bulunarak hak ettiğiniz destek ödemesinin hesabınıza aktarımını sağlayabilirsiniz. 

ING Bank hesabınız yoksa ve işlemlerinizi yine online olarak gerçekleştirmek istiyorsanız ilk olarak ING mobil uygulamasını cep telefonunuza indirin, daha sonra yeni tip hesap açma yöntemleri arasında oldukça revaçta olan görüntülü görüşme ile hesap açma işleminizi gerçekleştirin. Hesabınız açıldıktan sonra yine e-devlet aracılığı ile maaş taşıma talebinde bulunabilirsiniz. Maaşınız ING Bank’a taşındıktan sonra 3 yıllık taahhüt vererek promosyon ödeneğinizi alabilirsiniz.  

Gelişmelerden Haberdar Olun

@