ING Bank'tan 20 Bin Liraya Kadar 36 Ay Vadeli Faizsiz İhtiyaç Kredisi

Bankaların faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyaları rekor ilgi görüyor. ING Bank faizsiz kredi vereceğini ilan etti. Detaylar haberimizde!

Finans 24.07.2021 - 17:00 25.07.2021 - 11:22 Gülcan Özer

İhtiyaç kredisi çekmek isteyen kişilerin sayıları pandemi nedeni ile her geçen gün artmaya devam ederken süreçte ING Bank faizsiz ihtiyaç kredisi vereceğini duyurdu. ING Bank ile Teknosa işbirliği ile düzenlenen kampanya kapsamında 20 bin liraya kadar 36 ay vadeli kredi veriliyor. 

ING Bank Teknokredi adı verilen kampanya kapsamında 500 liradan 20 bin liraya kadar kredi desteği verileceği ilan edilirken Teknosa mağazalarında sadece tek bir SMS ile kredi başvurusu yapılmasına olanak sağlanacak. 

ING BANK FAİZSİZ TEKNOKREDİ İLE TEK SMS İLE ANINDA KREDİ DESTEĞİ! 

Düzenlenen kampanya kapsamında 500 liradan 20 bin liraya kadar kredi desteği sunulurken 5 bin liraya kadar 12 ay vadeli kredi faizsiz olarak verilirken daha yüksek tutarlı ihtiyacı olan kişilere yönelik olarak ise yüzde 1,89 faiz oranı ile 36 ay vadeli 20 bin liraya kadar kredi desteği sağlanacak. 

Dosya masrafsız ihtiyaç kredisi olarak verilen kredi paketinde Teknokredi başvrurusu yapan kişilerin ihtiyaç kredisi kullandırım işlemleri aynı gün mağazalardan saat 22:00'ye kadar yapılabilecek. Söz konusu krediyi telefon almak için kullanan kişiler BDDK tarafından yapılan sınırlama nedeni ile fiyatı 3 bin 500 liraya kadar olan alışverişlerde en fazla 12 ay vadeli, 3 bin 500 liranın üzerindeki alışverişlerde ise 6 ay vadeli olarak alabilecek. 

ıng-bank-kredi-koşulları

Yine Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu BDDK tarafından yapılan düzenleme kapsamında tablet alımı için kullandırılan kredilerde tekno kredi vadesi 6 ay ile bilgisayar alımlarında ise 12 ay ile sınırlandırılmaktadır. Kredi paketinde kullanılmak istenen kredi tutarı kadar Teknosa mağazalarınan alışveriş yapılması zorunludur. 

ING BANK TEKNOKREDİ SMS İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilmektedir. Bunun için cep telefonunuzun kısa mesaj bölümünden büyük harflerle TEKNOSA yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra 11 haneli TC Kimlik Numaranızı yazmanız, sonra oluşturduğunuz bu kısa mesajı 2229 numarasına göndermeniz yeterli olacaktır. 

Cep telefonunuza gelen onay mesajı ile alışveriş yapmak istediğiniz Teknosa mağazasını ziyaret ederek kredinizi hemen kullanabilir, alışverişinizi faizsiz kredi avantajı ile tamamlayabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@