ING Bank'tan Alışverişler İçin Nakit Destek! 36 Taksitle Masrafsız Alışveriş İmkanı!

ING Bank tarafından müşterilerin alışverişleri için nakit destek veriliyor. ING Bank'ın alışveriş için verdiği nakit desteğin şartları nelerdir? 

Finans 13.11.2021 - 21:47 13.11.2021 - 21:47 Engin Uzunoğlu

ING Bank, müşterilerinin çeşitli finansal ihtiyaçlarına dair çözümler üretmeye devam ediyor. Her türlü nakit ihtiyacı karşısında müşterileri destekleyen ING Bank, alışveriş desteği de veriyor. ING Bank alışveriş desteğinin şartları nelerdir? ING Bank alışveriş desteği nasıl alınır? 

ING BANK'TAN MÜŞTERİLERE ALIŞVERİŞ DESTEĞİ

ING Bank tarafından yapılan kampanya açıklamasına göre müşterilerin bazı alışverişleri finanse ediliyor. Yaptıkları alışverişleri taksitlendirebilen müşteriler ihtiyaçlarını kolay bir şekilde karşılayabiliyorlar. İhtiyaç duydukları ürünleri satın almak için beklemek zorunda kalmayan müşteriler ING Alışverişçi ile kolay bir şekilde alışveriş işlemlerini tamamlayabiliyorlar. Üstelik bu alışveriş desteğinden yararlanabilmek için ING Bank müşterisi olmak şartı da bulunmuyor. 

HEPSİBURADA ALIŞVERİŞLERİ İÇİN ING BANK'TAN NAKİT DESTEK!

Hepsiburada alışveriş sitesi üzerinden yapılan alışverişler için ING Bank tarafından nakit destek veriliyor. Sistem üzerinde alışveriş sepeti oluşturan müşteriler ödeme adımına geçtiklerinde ING Alışverişçi ile ödeme seçeneğini seçiyorlar. Ardından başvuru bilgileri ve uygun taksit imkanları belirlenip başvurular tamamlanıyor. ING Bank'tan nakit destek taleplerinin de onaylanması ile müşterilerin siparişleri teslim ediliyor.

5 BİN TL ALIŞVERİŞ DESTEĞİ MALİYET HESAPLAMASI

ING Bank'ın bu nakit desteğinin maliyetleri de merak ediliyor. Müşteriler Hepsiburada alışverişleri için aldıkları nakit destek için aylık yüzde 1,59 faiz ödüyorlar. 5 Bin TL'lik alışveriş desteği 3 taksitle alındığında aylık taksit 1.731 TL oluyor. Aynı 5 Bin TL'Lik destek 36 ay taksitle alındığında ise aylık yaksit 193 TL oluyor. 

ING Bank'ın yaptığı kampanya açıklamasına göre müşteriler aynı mali şartlarla Teknosa alışverişleri için nakit destek alabiliyorlar. ING Bank bu alışverişler için müşterilerine faizsiz destek de verebiliyor. 

ING Bank'ın alışveriş desteği için müşterilere sunduğu imkanlar internet alışverişleri ile sınırlı kalmıyor. İsteyen müşteriler Arçelik, Apple, Samsung, Beko, Fujifilm, Karaca, Migros, Modalife, Vestel, Bellona, Yataş, İstikbal alışverişleri için ING Bank'tan nakit desteği alabiliyorlar. Alışverişlerini taksitlendirebilen müşteriler ekstra masraf ödemesi yapmak durumunda da kalmıyorlar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@