ING Bank'tan Araç Sahiplerine Sürpriz Hediye! Yakıtını Petrol Ofisi'nden Alan ING Bank Müşterilerine 500 TL Hediye!

ING Bank yakıtını Petrol Ofisi'nden alan müşterilerine 500 TL hediye kampanyasını başlattı. Kampanya başvuru şartları ve detaylar haberimizde.

Finans 03.02.2022 - 17:08 03.02.2022 - 17:08 Büşra Uluşen

Yakıt fiyatlarında neredeyse her hafta artış yaşanmakta. Bu durum araç sahiplerini bir yandan düşündürürken diğer yandan farklı alternatiflere yönlendiriyor. ING Bank, yakıt alımlarında müşterilerine destek konusunda hizmet sunmaya devam ederken bankanın son anlaşması Petrol Ofisi ile gerçekleşti. 


ING Bank müşterileri, yakıt alımlarını Petrol Ofisi’nden yapacaklarına dair söz vermeleri halinde 500 TL kazanabilecek. Her ay en az 500 TL tutarında yakıt alımınızı Petrol Ofisi’nden gerçekleştirirseniz siz de ING Bank’ın 500 TL’lik hediyesinden yararlanabilirsiniz. Araç sahipleri, her ay minimum 500 TL tutarında yakıt alımını her halükârda gerçekleştirirken bu alımın Petrol Ofisi’nden ING aracılığı ile gerçekleşmesi, tamı tamına 500 TL kazandırıyor. Kampanyaya nasıl katılabileceğiniz konusunda daha fazla bilgi almak için haberimizi okumaya devam edin.


MOBİL UYGULAMA ÜZERİNDEN ÖDEME SÖZÜ VERİN, ANINDA 500 TL KARTINIZA YÜKLENSİN


ING Bank ve Petrol Ofisi iş birliği ile hayata geçirilen bu kampanyadan faydalanabilmek için en az 12 ay boyunca yakıt alımlarınızı minimum 500 TL olacak şekilde Petrol Ofisi’nden alma sözü vermeniz gerekiyor. Üstelik kazanacağınız 500 TL tutarındaki ödül için 12 ay boyunca beklemeniz gerekmiyor. Çünkü ilk ay yapacağınız 500 TL tutarındaki yakıt alımı sonrasında 500 TL anında kartınıza yükleniyor.

ing petrol ofisi
Kampanyaya katılmak için ING mobil ve Petrol Ofisi mobil uygulamalarını indirmeniz gerekiyor. ING mobil uygulamasında yer alan kampanyalar sekmesinden ilgili kampanyaya herhangi bir ücret ödemeden katılabilirsiniz. Daha sonra Petrol Ofisi mobil uygulamasına bireysel ING Bank kredi kartınızı tanımlamanız gerekmekte. Uygulama içerisindeki Öde-Geç menüsünü kullanarak araç plakanızı ve ING Bank kredi kartı numaranızı uygulamaya yükleyebilirsiniz. Daha sonra her ay en az 500 TL olacak şekilde Petrol Ofisi’nden yakıt almalı ve ödemenizi mobil uygulamada yer alan Öde-Geç sistemi ile gerçekleştirmelisiniz. 


ING Bank, bu özel yakıt alım kampanyasını sadece bireysel kredi kartı olan müşterilerine sunmakta. Ticari kartınız varsa ve kampanyaya katılmak istiyorsanız şirket hesabından bağımsız olarak kredi kartı başvurusunda bulunabilir ve mobil uygulamayı bireysel hesabınızla kullanarak kaydınızı oluşturabilirsiniz. 
 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@