İNG Bank'tan Aylık Yüzde 1,59 Faizle 20 Bin TL İhtiyaç Kredisi Çekme Fırsatı!

İNG Bank tarafından yapılan son bilgilendirmeye göre müşterilere yüzde 1,59 faizle ihtiyaç kredisi verilmeye başlandı. İNG Bank'ın düşük faizli ihtiyaç kredisi nasıl çekilir?

Finans 26.01.2022 - 18:46 26.01.2022 - 18:46 Engin Uzunoğlu

Ekonomik gelişmelerin vatandaşlara yansımalarının negatif olmasından dolayı ortaya ciddi bir nakit açığı çıkmaya devam ediyor. İnsanların gelirleri ile giderleri arasında fark meydana gelince ek kaynak arayışları da hızlanıyor. Yaşanan bu ekonomik sorunun çöüzmünü ise vatandaşlar bankalardan ihtiyaç kredisi çekmekte buluyorlar. Peki şu anda düşük faizli ihtiyaç kredisi çekmek isteyenler hangi bankaya kredi başvuru yapmalıdırlar? En düşük maliyetli ihtiyça kredisi hangi bankada?

DÜŞÜK FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ NASIL ÇEKİLİR?

Bankacılık piyasasında şu anda en düşük faizin uygulandığı ihtiyaç kredisi kampanyasını İNG Bank  düzenliyor. Ancak bu kredi kampanyası bankanın standart ihtiyaç kredisi kampanyası değil. Özel bir kredi imkanı sağlayan İNG Bank , müşterilere aylık yüzde 1,59 faizle ihtiyaç kredisi veriyor. Lakin bunun için de bazı şartların yerine getirilmesi gerekiyor. Bu şartların yerine getirilmemesi durumunda İNG Bank düşük faiz imkanını müşterilerin kullanımına sunmuyor.

İNG BANK DÜŞÜK FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASININ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

İNG Bank'tan düşük faizli ihtiyaç kredisi kullanabilmenin bazı özel koşulları bulunuyor. Bu ihtiyaç kredisi imkanı KKB skoru 1850 ve üstü müşteriler için geçerli oluyor. Bu kampanya kapsamında müşteriler 20 Bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi çekebiliyorlar.

Turuncu Ekstralı kredi imkanı ile verilen bu ihtiyaç kredisi ile müşteriler aylık yüzde 1,59 faizle 36 aya kadar vade imkanı eşliğinde nakit desteği alabiliyorlar. 

İNG BANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İNG Bank'tan düşük faizli ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyenlerin farklı kanallardan bu işlemlerini gerçekleştirebilecekleri bildirildi. Müşteriler banka şubelerinden bu kredi başvurularını yapabilecekler. Ancak ayını zamanda bankaya gitmeden mobil ve internet bankacılığı ile de bu ihtiyaç kredisi başvurusu da yapılabilmektedir. Burada tercih tamamen müşteriye ait olmakla beraber İNG Bank bankanın tüm hizmet kanallarından ihtiyaç kredisi başvurularını kabul ediyor.

İNG BANK UYGUN FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMASI

ing bank ihtiyaç kredisi hesaplama-1

İNG Bank tarafından yayınlanan örnek kredi hesaplamasında 6 aylık vade kullanıldı. 6 ay vadeli 20 Bin TL'lik ihtiyaç kredisini aylık yüzde 1,59 faizle hesaplayan İNG Bank, 3.559 TL taksitle müşterilere 20 Bin TL ihtiyaç kredisi veriyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@