İNG Bank'tan Emeklilere 2.500 TL Maaş Promosyonuna Ek 1.250 TL Nakit Ödeme Yapılıyor!

Emekli maaş promosyonu kampanyaları ile alakalı olarak emeklilerin yaptığı araştırmalar devam ediyor. İNG Bank emeklilere toplam 3.750 TL ödeme yapılacağını resmen ilan etti.

Finans 06.02.2022 - 20:12 06.02.2022 - 20:12 Engin Uzunoğlu

Emekli müşterileri kapma yarışı bankalar arasında kıyasıya bir rekabeti ortaya çıkardı. Türkiye'de 13 milyon kişiden fazla vatandaşın emekli olması bankaların bu konuda iştahını oldukça kabarttı. Çok yüksek bir müşteri potansiyeli olduğüunu fark eden bankalar son dönemlerde emekli kampanyalarına hız verdiler. Bu kampanyalar ile emeklilere maaş promosyonu ödemelerinin yanında farklı avantajlı imkanlar da veriliyor.

EMEKLİLER NEDEN BANKALARIN RADARINA GİRDİ?

Emeklilere yönelik kampanyaların son dönemlerde oldukça artmasının bankacılık açısında bir açıklaması bulunuyor. Bankalar emekli müşterileri kriz ortamında bulunmaz bir nimet olarak görüyorlar. Emeklilerin maaş müşterisi olmaları durumunda bankalara her ay para girişi oluyor. Bunun yanında o emeklilere ek hesap, kredi kartı, kredi gibi bankacılık ürünleri de kullandırılıyor. Bu şekilde bankalar çok ciddi kazançlar elde edebiliyorlar. Üstelik piyasanın durgun olduğu bir dönemde bankalar için emekliler vazgeçilmez konumundalar.

İNG BANK EMEKLİ KAMPANYASI İLE PARA DAĞITIYOR

İNG Bank da emekli müşterileri kendileri ile çalışmak için ikna etme yolunda gayret gösteren bankalar arasında yer aldı. Emekli maaş promosyonu kampanyasını açıklayan İNG Bank sadece emekli maaş promosyonu olarak 2.500 TL'ye kadar ödeme yapıyor. Ancak bunun üzerine ek ödeme imkanları da emeklilerin hizmetine sunuldu. Emekliler bu imkanı değerlendirerek alabilecekleri nakit ödemeleri 3.750 TL seviyesine kadar çıkarabiliyorlar.

İNG Bank 2.500 TL ve üzerinde maaş alan emeklilere 2.500 TL maaş promosyonu ödemesi yapıyor. Ayrıca emekli maaşı 1.500 TL'ye kadar olanlara 1.675 TL, emekli maaşı 1.500 TL ile 2.500 TL arasında olan emeklilere ise 2.100 TL prmosyon ödemesi yapılıyor. Ancak endük emekli maaşının 2.500 TL'ye yükselmiş olması alt taraftaki sıralamaları boşa çıkarttı. 

İNG Bank'tan 2.500 TL emekli maaş promosyonu almak isteyenlerin emekli maaşlarını İNG Bank'a taşıyıp 3 yıl boyunca da bir başka bankaya geçmeme sözü vermeleri yeterli oluyor. Emekli maaş promosyonunun alınabilmesi için emeklilerden ek şartlar istenmiyor. 

Ayrıca emekli müşterilere ek promosyon imkanı da tanınıyor. İNG Bank emeklilerin getirecekleri her bir emekli müşteri için 250 TL de ek promosyon ödemesi yapıyor. Bu şekilde emekli müşteriler 5 defa ödeme alabiliyorlar. Yani 1.250 TL ek promosyon ödemesi alınabiliyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@