ING Bank'tan Görülmemiş Faiz Oranı! 60 Bin Lira Düşük Faizli Kolay Ödeme Seçenekli Kredi Detayları

ING Bank düzenlemiş olduğu yeni kredi kampanyasını duyurdu. 31 Ağustos tarihinde bitecek kampanya ile en düşük faiz oranında krediye sahip olabilirsiniz.

ING Bank'tan Görülmemiş Faiz Oranı! 60 Bin Lira Düşük Faizli Kolay Ödeme Seçenekli Kredi Detayları

ING Bank son dönemlerde vatandaşın çeşitli ihtiyaçlarını karşılayacak yeni bir kampanya hazırladı. Vatandaşa 60 bin liraya kadar ihtiyaçlarına yönelik anında kredi verilecek. ING Bank kredi kampanyasını daha önce müşterisi olmayan vatandaşlar için yeni bir kredi kampanyası hazırladıklarını duyurdular.

ING Bank resmi internet sitesi üzerinden krediye ihtiyacı olan vatandaşlar için özel olarak açıklamada bulundu. Resmi internet sitesi üzerinden paylaşılan detaylar arasında düşük faizli, yüksek limitli ve kolay ödeme seçenekleri bulunan kredi kampanyasını paylaştı.

ING BANK 60 BİN LİRAYA VARAN İHTİYAÇ KREDİSİ VERİYOR

ıng-düsük-faiz

ING Bank ihtiyaç kredisi kampanyası limitinin 5 bin lira ile 60 bin lira arasında değiştiğini duyurdu. Vatandaşın ihtiyacına, gelir durumuna göre banka tarafından onaylanan limit değişiklik gösterebilir. Yeni müşteri portföyü geliştirmek isteyen ING Bank bu süreçte eski müşterileri için değil yeni müşteri portföyü oluşturmak için harekete geçecek. Kredi kampanyası Temmuz başında başladı. Bunun üzerine banka tarafından yapılan açıklama sonrasında 31 Ağustos tarihinde son bulacağı belirtildi.

ING BANK EN DÜŞÜK FAİZ ORANINI SUNUYOR

ING Bank tarafından yeni müşterilere özel olarak kredi faiz oranları adeta dibe çekildi. Kredi faiz oranları yüzde 1.35 olarak açıklandı. Kredi ödemeleri 36 ay vadeli olarak gerçekleştirilecek. Ancak düşük faiz oranlarının geçerli olması için Kredim Güvende Hayat Sigortası bulunan kredilerin kullanılması gerekmektedir.

Düşük kredi faiz oranlarından yararlanmak isteyen müşterilerin kredi notu değerlendirmesi son derece önemli. Kredi notu 1850 puan ve üzerinde olan müşteriler için geçerlidir. Banka kefil ya da gelir belgesi talep etmemekle birlikte ödeme konusunda endişe duyduğu durumlarda gelir belgesi ve kefil isteme hakkını saklı tutulabilir.

SONRAKİ HABER