ING Bank'tan Hepsiburada Alışverişlerine Özel 36 Aya Varan Vade Fırsatı! Şubeye Gitmeden Taksitlendirme İmkanı!

ING Bank kullanıcıları internet alışverişlerinde kazanıyor. Hepsiburada'dan yapacakları alışverişlerde 36 aya varan vade imkanı ve şubeye gitmeden taksitlendirme imkanı sunuluyor.

Finans 24.02.2022 - 13:48 24.02.2022 - 13:48 Büşra Uluşen

ING Bank ve Hepsiburada iş birliği 2022 yılında da sürüyor. Şartların daha da iyileştirilmesi sonrasında Hepsiburada alışveriş sitesinden ya da mobil uygulama üzerinden alışveriş yapanların büyük bir kısmı, ING Bank alışveriş kredisini kullanarak ödemesini rahatça yaparken 36 aya kadar taksit avantajından yararlanabiliyor.

ING Bank, Hepsiburada ile olan iş birliğine devam etmekte. 500 TL ile 25.000 TL arasındaki Hepsiburada alışverişleriniz için siz de ING Bank’ın özel kredi sistemini kullanabilirsiniz. Bu sistem sayesinde şubeye gitmeden kredi çekme ve ödemelerinizi 3 yıla kadar yayma şansı bulacaksınız. 


Uygun Kredi Faiz Oranı İle Dijital Alışverişin Tadını Çıkarın

Hepsiburada internet sitesinden ya da mobil uygulamasından alışveriş yaparken ING Bank’ın uygun kredi faiz oranlarından faydalanabilirsiniz. Bunun için ilk olarak alışverişinizi tamamlayın ve sepetinizi oluşturun. Sepet tutarınız 500 TL ile 25.000 TL arasında ise ING alışverişçisi seçeneğine tıklayın. Bu seçeneği tercih etmeniz halinde kredi başvurunuz alınmış olacaktır.

ing hepsi burada

Kredi başvurunuzun olumlu sonuçlanmasının ardından ödemeniz ING Bank tarafından Hepsiburada hesaplarına otomatik olarak aktarılacaktır. Size de 3 yıla kadar değişen vadelerle kredi ödemelerinizi rahat rahat yapmak kalacak.

5.000 TL Hepsiburada kredisinde 12 aylık taksit periyodunu tercih etmeniz halinde aylık ödemeniz 484 TL'ye gelirken toplam geri ödeme tutarınız 5.810 TL olacak. Yani 1 yıl için toplamda 810 TL'lik faiz farkı ödemiş olacaksınız. Dilerseniz 12 ay yerine 6 aylık daha kısa ödeme planını tercih edebilirsiniz. 5.000 TL'lik alışverişinizi 6 taksitle ödemek isterseniz ödeyeceğiniz fark 680 TL'ye inmiş olacak.

Kredinizi 36 aya kadar daha yüksek vadelerde de değerlendirebilirsiniz. 12 ay ve 6 ay dışında dikkat çeken bir diğer ödeme planı ise 24 ay olarak karşımıza çıkıyor. Sepet tutarınız 5.000 TL ise ve ödemenizi 24 eşit taksitle yapmak istiyorsanız aylık ödemeniz gereken taksit tutarı 291 TL olacaktır. Bu kredi için toplam ödeyeceğiniz geri ödeme tutarı ise 6.985 TL'ye denk düşecek. Görüldüğü gibi vadeyi uzatmanız halinde taksitleriniz düşerken geri ödeme tutarı artış göstermekte.

Sepetinizde cep telefonu, tablet ya da bilgisayar bulunuyorsa yararlanabileceğiniz maksimum ödeme vadesi de değişim gösterecek. 5.000 TL’yi aşan cep telefonu alımlarında vade sınırı 3 ay olarak uygulanacaktır. Cep telefonu tutarı 5.000 TL’nin altında ise 12 aya kadar taksit avantajından yararlanabilirsiniz. 12 aylık süre sınırı aynı zamanda bilgisayar alımlarında da geçerli iken tablet alımlarında uygulanan sınır 6 ay olarak dikkat çekiyor. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@