İNG Bank'tan parası TL'de olanlara faiz atağı! Tüm bankaları geride bıraktı

İNG Bank Turuncu Ekstra programı kapsamında hoşgeldin faizi başlattı. Bankanın kampanyası ile birikimini 32 günlük vadeli mevduata yatıranlara en yüksek faizle faiz kazancı verilecek.

İNG Bank'tan parası TL'de olanlara faiz atağı! Tüm bankaları geride bıraktı

İNG Bank yeni müşterilerine hoşgeldin faizi ile kazanç elde etmelerini sağlıyor. Standart faiz oranlarının üzerinde ek faiz uygulayan İNG Bank, müşterilerine daha yüksek kazanç vaat ediyor. İNG Bank'ın açıkladığı faiz oranlarıyla birikimlerini değerlendirmek isteyenler için farklı tutarlar için açıklanan tabloları paylaştı.

İNG BANK'TAN YÜKSEK FAİZLE VADELİ MEVDYAT KAZANCI

İNG Bank Turuncu Ekstra Programı kapsamında sağlayacağı faiz oranlarına iişkin açıklamasında "Hem 90 gün süren Hoş Geldin Faizi süresi boyunca, hem de Hoş Geldin Faizi süresi sonrasında piyasa koşullarına göre her zaman Ekstralı Faiz oranları ile daha fazla kazanırsınız." bilgilerini verdi.

Hoşgeldin faiz oranını ise yüzde 21.00 olarak duyurdu. Diğer bankaların faiz oranları incelendiğinde İNG Bank'ın açıkladığı yüzde 21.00 faiz oranını en yüksek kazanç sağlayan vadeli mevduat konumunda. Zira listede yer alan diğer bankaların vadeli mevduat faiz oranları en yüksek yüzde 20.50 yüzde 20.00 ve yüzde 19.50 bandında bulunuyor.

Faize faiz kazancı sağladığını da aktaran İNG Bank bu uygulaması hakkında; Paranız günlük olarak değerlenir ve her gün kazandığınız faiz de ana paranıza eklenir. Böylece paranız katlanarak çoğalmaya devam eder, bilgilerini verdi.

turuncu ekstra faiz oranları 21.00

İlan edilen yüzde 21.00'lik oran ve Turuncu Ekstra Hoşgeldin kampanyasından; ilk defa e-Turuncu / Turuncu Hesap açan müşteriler faydalanabilecek. Banka faiz oranlarının belirlenmesine ilişkin açıklamasında "Yatırım fonlarının müşteri hesabına geçmesini takip eden iş günü itibariyle Ekstralı Hoş Geldin Faizi işlemeye başlar. Alınacak yatırım fonu tutarı Turuncu Hesap bakiyesine göre belirlenir." bilgisini verdi.

Ne Kadar Kazanacağınızı Öğrenin

100.000 tl nnin 32 günlük faizi

Tabloda yüzde 21.00 faiz oranıyla birikimlerini değerlendirmek isteyenler için 100.000 TL üzerinden hesaplama yaptık. 90 günlük süre zarfında 100.000 TL birikimin ne kadar kazanç sağlayacağına ilişkin tablo şu şekilde;