ING Bank'tan Yeni Emekli Kampanyası! 3.750 TL Promosyon ve Aylık Yüzde 1,79 Faizle İhtiyaç Kredisi Fırsatı!

ING Bank emeklilere özel kampanyasını açıkladı. ING Bank'a maaşını taşıyan emekliler maaş promosyonu, ek promosyon gibi ödemeler aldıktan sonra aylık yüzde 1,79 faizle de ihtiyaç kredisi alıyorlar.

Finans 17.01.2022 - 20:33 17.01.2022 - 20:33 Engin Uzunoğlu

Türkiye'de bankalar arasında yaşanan emkli müşteri kapma yarışına ING Bank çok güçlü bir şekilde girdi. Yapılan emekli kampanyası açıklamasına göre müşteriler çok sayıda imkandan aynı anda yararlanabiliyorlar. Emekli müşteriler için çok kapsamlı bir kampanya hazırlayan ING Bank bu müşterilere sağladığı tüm avantajları teker teker açıkladı. Peki emekli müşteriler ING Bank'a maaşlarını taşımaları halinde hangi imkanlardan yararlanabiliyorlar. İşte ING Bank'ın emekli fırsatları...

EMEKLİLERE 2.500 TL'YE VARAN MAAŞ PROMOSYONU ÖDEMELERİ

ING Bank tarafından yapılan kampanya açıklamasına göre emekli müşteriler maaşlarını bu bankaya taşıyarak emekli maaş promosyonu almaya hak kazanıyorlar. ING Bank emekli maaş promosyonu alınabilmesi için tek şart uyguluyor. Maaşlarını ING Bank'a talıyan ve 3 yıl boyunca bir başka bankaya geçmeme sözü veren emeklilere ING Bank maaş promosyonu ödemesi yapıyor. Peki ING Bank hangi emeklilere ne kadar maaş promosyonu veriyor?

Emekli maaşları 1.500 TL'ye kadar olanlara 1.675 TL promosyon ödemesi, emekli maaşları 1.500 TL ile 2.500 TL arasında olanlara 2.100 TL promosyon ödemesi ve emekli maaşı 2.500 TL'nin üzerinde olan emeklilere 2.500 TL promosyon ödemesi yapılıyor.

5 EMEKLİ ARKADIŞINI GETİRENE 1.250 TL EK PROMOSYON ÖDEMESİ

ING Bank tarafından emeklilere sağlanan bir diğer imkan da ek promosyon ödemesi oldu. Bu kapsamda emekli müşteriler 5 emekli arkadaşlarının maaşlarını ING Bank'a taşımaları için referans olurlarsa ek promosyon ödemesi alacaklar. Davet ettiği ve maaşını ING Bank'a taşıyan her emekli arkadaşları için emeklilere 250 TL ek promosyon ödemesi veriliyor. Bu şekilde 1.250 TL'ye kadar ek promosyon ödemesi alınabilecek. Emekli maaşlarını ING Banka'a taşıyarak maaş promosyonu alan ve aynı zamanda 5 arkadaşını da davet eden emeklilere 3.750 TL'ye varan promosyon ödemesi yapılacak.

EMEKLİ MAAŞINI TAŞIYANLARA DÜŞÜK FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ

Emeklilere ING Bank tarafından sunulan bir imkan da düşük faizli ihtiyaç kredisi oldu. Emekli maaşlarını ING Bank'a taşıyan müşteriler aylık yüzde 1,79 faizle ihtiyaç kredisi kullanabilecekler. Bu faiz oranı ile ihtiyaç kredisi veren özel banka şu anda yok. Dolayısıyla ING Bank tarafından emeklilere çok önemli bir imkan verilmiş oluyor.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@