İNG Kredi Kartında Artık Masrafa Yer Yok! Kredi Kartı Aidatı Ödemekten Bıkanlara Yeni Bir Alternatif

İNG, kredi kartı harcamaları yoğun olduğu halde bankalara ödenen masraflardan bıkan bireysel kullanıcılara yeni bir avantaj sağlıyor. Masrafsız kredi kartı müjdesi geldi!

Finans 23.10.2021 - 04:19 23.10.2021 - 04:19 Gülcan Özer

Siz de kredi kartınızı aktif bir şekilde kullanıyor; fakat kredi kartı aidatı yüzünden daha çok nakit ödemelere yoğunlaşıyorsanız bu alışkanlığınızdan tamamen kurtulabilirsiniz.

İNG, Turuncu Ekstra programıyla kredi kartı masraflarını aylık 1.000 TL harcama sözünüze istinaden 1 yıl boyunca sıfırlıyor. Üstelik taahhütleri yerine getirerek bankanın diğer imkânlarından da ücretsiz olarak faydalanabiliyorsunuz.

Kredi Kartı Aidatına İNG İle Elveda Deyin

İNG Turuncu Ekstra kartınızla ya da İNG kredi kartıyla yapacağınız harcamalar ve vadesiz hesabınızdan gerçekleştireceğiniz fatura ödemeleriniz hesaplamaya dahil edilir. Bu harcamaların 1.000 TL’ye ulaşmasının akabinde kartınız için herhangi bir masraf ödemenize gerek kalmaz. Turuncu Ekstra kartınız ya da İNG kredi kartınız bulunuyorsa İNG mobil uygulamasına giriş yaparak kampanyalar menüsüne ulaşabilir ve ilgili kampanya için kaydınızı hemen oluşturabilirsiniz.

Kart ücreti hesabınızdan kesildiyse harcama taahhüdünü yerine getirmeniz halinde iade sağlayabilirsiniz. Üstelik 12 ay içerisinde taahhüdü yerine getiremediğiniz aylar, diğer ayları etkilemeyecek ve sadece taahhüdün yerine getirilmediği ayların ücreti ödenecektir. Taahhütler 1 yıl geçerli olup 1 yıl sona erdikten sonra kampanyaya katılım göstermek için tekrar başvuru yapmanıza gerek yoktur.

Daha sonraki 1 yıl için yeni bir kampanya başlar ve bankanın şartları değiştirmemesi halinde aynı şekilde devam eder. Normal şartlarda nakit ödeme ile gerçekleştireceğiniz harcamalarınızın bedelini kartınıza yatırarak harcamalarınızı İNG kredi kartı ya da Turuncu Ekstra kartınızla yapabilir, böylece taahhütlerinizi daha kolay yerine getirebilirsiniz. Ayrıca vadesiz hesabınızdan fatura ödemesi yaparak da kart aidatı alınmaması için gerekli desteği sağlama şansına sahip olacaksınız.

Hâlihazırda 1.000 TL’yi her türlü aşan bireylerin bu yöntemleri kullanmasına gerek yoktur. Standart şekilde kartınızı kullanarak aylık 1.000 TL’nin üzerinde kart harcaması yapmanız halinde kartınız için herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmaz. Turuncu Ekstra kartınızla katılacağınız bu kampanya, Turuncu Ekstra tarafından sağlanan diğer kampanyalar için engel teşkil etmemektedir. Şartları yerine getirmeniz halinde kart aidatı ödemezken diğer avantajlardan da aynı ölçüde yararlanmaya devam edebilirsiniz. Böylelikle yüksek kredi kartı aidatı ödemekten kurtulurken INB Bank müşterisi olma ayrıcalığını kampanyalarla yaşamaya devam edebilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@