İNG Teknosa Kredisi Şartları Yenilendi! Teknoloji Alışverişi Yapana Faizsiz 36 Ay Taksit İmkanı

ING Bank faizsiz kredi kampanyası kapsamında Teknosa üzerinden alışveriş yapan müşterilerine vade farksız taksitle ödeme imkanı sundu. Teknosa alışveriş kredisi nedir, nasıl kullanılır?

Finans 15.10.2021 - 12:44 15.10.2021 - 12:45 Gülcan Özer

Uzun yıllardır devam eden İNG Bank ve Teknosa iş birliği bambaşka bir boyuta ulaştı. Her geçen gün alışveriş şartlarının tüketiciler açısından daha uygun hale getirilmeye çalışıldığı bu iş birliğinde tüketiciler gün geçtikçe daha kazançlı çıkıyor. İNG Bank hesabı olan ya da olmayan herkes, Teknosa kredisi ile vade farkı ödemeden alışveriş yapmanın keyfini çıkarıyor.

Alışveriş Teknosa’dan, Ödemeler İNG Bank’tan

İNG Bank Teknosa kredisi, uzunca bir süredir bireylerin faydalandığı alışveriş kredilerinden biri olarak göze çarpmakta. Hatta teknoloji kredisi denince akla ilk olarak İNG Bank ve Teknosa arasındaki bu iş birliği gelmekte. Teknosa mağazalarından ya da online alışveriş sitesinden kullanılabilen bu kredi ile 36 aya varan vadelerde vade farkı ödemeden alışveriş yapmak mümkün.

Teknosa mağazalarından alışveriş yaparken ödeme aşamasında İNG Bank Teknosa kredisi kullanmak istediğinizi beyan etmeniz gerekmekte. Kasa yetkilisi, kimlik ve telefon bilgilerinizi aldıktan sonra sizin adınıza sisteme kredi başvuru girişinizi yapacaktır. Başvuru sonucu ortalama 1-2 dakika içerisinde cep telefonunuza SMS ile gönderilmiş olur. Kredi başvurunuzun olumlu sonuçlanması halinde almak istediğiniz ürünleri nakit ya da kredi kartı ile ödeme yapmadan satın alabilir, ödemelerinizi belirlediğiniz vadeye göre doğrudan İNG Bank’a yapabilirsiniz.

teknosa-kredisi-kampanyası

Teknosa İnternet Alışverişlerinde İNG Bank Yanınızda

Teknosa mağazalarının yanı sıra online alışveriş sitesi üzerinden yapacağınız alışverişlerde de İNG Bank’tan faydalanabilirsiniz. Ödeme aşamasına geldiğinizde ödeme türü olarak İNG alışverişçisini seçmeniz halinde başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz. Eğer İNG Bank hesabınız varsa başvurunuz anında sonuçlanır. İNG hesabınız bulunmuyorsa Teknosa mağazalarına giderek girişinizi yapabilir ya da İNG Mobil uygulamasını indirerek görüntülü görüşme ile hesabınızı açtırabilirsiniz.

İNG Teknosa kredisinde cep telefonu, bilgisayar ve tablet alımları için belirli vade sınırları uygulanıyor. Tablet alımları 6 ay ile sınırlandırılırken bilgisayar ve tutarı 3.500 TL’nin altındaki cep telefonları için 12 aya kadar taksit yapılabiliyor. 3.500 TL üzerinde tutara sahip cep telefonları ise en fazla 3 ay vadeli olarak satın alınabiliyor. Bu ürünlerin dışında kalan ürünler için 36 aya kadar değişen taksit avantajlarından yararlanabiliyorsunuz. Eğer cep telefonu satın alacaksanız en fazla 1 adet cep telefonu için İNG Teknosa kredisinden faydalanabilirsiniz. Satın alacağınız ürünlerin tutarı en az 500 TL, en fazla ise 25.000 TL olmak zorunda.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@