ING'den Komisyonsuz, Masrafsız Teknoloji Kredisi! Vade Farksız Kredi İle Alışverişinizi Fark Ödemeden Taksitlendirin

İNG Bank Teknosa'ya özel bir taksit kampanyası başlattı. Teknosa Mağazalarından alınacak bazı ürünlerde banka herhangi bir fark olmadan taksit imkanı sunuyor. İşte detaylar.

Finans 07.01.2022 - 16:55 07.01.2022 - 16:55 Mustafa Karagöz

ING ve Teknosa iş birliği 2022 yılında da son hızıyla devam ediyor. Teknosa web sitesinden ve mağazalarından yapacağınız alışverişlerinizi kredi kartı ya da başka bir ürün kullanmadan taksitlendirmek istemez misiniz? Yanıtınız evet ise haberin detaylarını okumaya davetlisiniz.

Teknosa ve ING Bank, uzun yıllardır teknoloji kredileri bazında iş birliği içerisinde. Bu yıl da Teknosa alışverişlerinin büyük bir kısmı ING Bank ile taksitlendirilecek gibi duruyor. ING Bank, müşterilerine Teknosa’dan yapılacak alışverişler için muhteşem fırsatlar sunuyor. Müşteri tipine göre vade farksız kredi seçeneği bile mevcut. 

Sepetinizi Doldurun, Kredinizi 5 Dakikada Kullanın

Teknosa’dan yapılacak alışverişlerde ING Bank’ın kredi uygulamasını kullanmak son derece basit. İlk olarak Teknosa alışverişinizi tamamlayın ve sepetinizi doldurduktan sonra ödeme sayfasına ilerleyin. Bu sayfada ödeme seçeneği olarak ING Alışverişçisini seçin. ING müşterisiyseniz kredi değerlendirmeniz çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilecek ve kredi tutarı anında Teknosa hesabınıza aktarılacaktır. Ödemenizi yaptıktan sonra satın almış olduğunuz ürünler özenle hazırlanır ve adresinize gönderilir.

ING müşterisi olmayanlar da ING Alışverişçisi özelliğinden yararlanabilmekte. Bu kişilerin başvurularının onaylanması halinde bankaya gitme gereği olmadan Teknosa mağazalarından işlemlerini tamamlayabilirler. Teknosa mağazasında imzaların atılmasının ardından ürünler hazırlanır ve yine kargo yoluyla kredi sahibine gönderilir. Ayrıca web üzerinden alışveriş yapmak yerine Teknosa mağazalarından da ING Bank teknoloji kredisinden yararlanarak alışverişinizi yapabilirsiniz. 

Turuncu Ekstra’lı olan ING Bank müşterileri, herhangi bir vade farkı ödemeden Teknosa kredisinden yararlanabilmekte. Diğer ING Bank müşterileri ve ilk defa müşteri olacaklar da uygun faiz oranlarıyla komisyon ya da masraf ödemeden kredilerini anında kullanabilirler. ING müşterisiyseniz oturduğunuz yerden 5 dakika içerisinde kredinizi kullanabilir ve ürünlerinizin anında gönderilmesini sağlayabilirsiniz. ING Bank müşterisi değilseniz Teknosa mağazasında atacağınız birkaç imza ile beraber siz de bu hizmetten faydalanabilirsiniz. 

ING ve Teknosa iş birliği ile sunulan bu uygulamada minimum kredi tutarı 500 TL, maksimum kredi tutarı ise 25.000 TL olarak belirlenmiştir. Daha yüksek talepleriniz için ING Bank’ın online kredi hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@