İngiltere İşçi, Şoför Alımı Başvuru Adresi! Yıllık En Az 485 Bin TL Maaş

İngiltere şoför alımı başvuruları nasıl yapılacak? İngiltere geçici vize alımı ve iş ilanlarına online başvuru işlemleri nereden tamamlanacak? İngiltere iş ilanları için resmi açıklama ve başvurular..

Emlak İş İlanları 29.09.2021 - 10:26 29.09.2021 - 10:26 Mustafa KARAGÖZ

İngiltere 2021 şoför alımı başvuruları.. İngiltere tarihin en önemli lojistik sorunlarından birini yaşıyor. Market raflarının boşalmasına kadar var sorun kapsamında yabancı işçi alımları olacak. Türk vatandaşlar da İngiltere işçi alımı için başvuruda bulunabilecekler. İşlemlerin nasıl yapılacağı ve başvuru detaylarını paylaşıyoruz. 

İNGİLTERE GEÇİCİ VİZE HEMEN İŞÇİ ALIMI BAŞVURULARI NASIL YAPILIR?

İngiltere'ye yapılacak şoför alımlarına dair ilk resmi açıklama, İngiltere Ulaştırma Bakanlığı'ndan geldi. Ülkede yaşanan lojistik ve tedarik sorununa ilişkin bilgi veren bakanlık atılacak adımları açıkladı. İlan edilen planlama kapsamında ülkeye geçici vize ile işçi alımları yapılacağı duyuruldu. Şoför alımları ise hemen olacak. 

İngiltere Ulaştırma Bakanlığı'nın Resmi Açıklaması

"5 bin ağır vasıta sürücüsü ile 5 bin 500 tavukçuluk sektörü çalışanı, bu yıl istisnai durumlarda gıda ve nakliye sektörlerinde tedarik zinciri baskılarını hafifletmek için Noel'e kadar mevcut vize planına eklendi."

Açıklama kapsamında İngiltere şimdilik 2021 yılı sonuna kadar geçici vize toplam 10.500 işçi alımı yapacak. 

BAŞVURU YAPMAK İSTEYECEKLER O ADIMLAR

İngiltere şoför alımı resmi ilanı için adaylar öncelikle İngiltere Büyükelçiliğinin sitesini takip edecekler. İkinci bir seçenek ise yine büyükelçilik tarafından ilan edilebilecek resmi açıklamaların tüm kanallar üzerinden takip edilmesi. İlan yada duyuru gelmesinin ardından büyükelçilik tarafından belirtilen kadrolar ve şartlarla şoför alım ilanlarına başvuru yapılabilecek. Ayrıca hemen detaylı bilgi almak isteyenler yine İngilitere Büyükelçiliğini arayabilir ve detayları öğrenebilirler. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@