İnşaat Beden İşçisi Alımı için İŞKUR'da 265 İlan! Alım Yapılacak Şehirlerin Listesi

Türkiye İş Kurumu üzerinden inşaat işçisi alımı için yeni ilanlar yayımladı. Türkiye geneli farklı şehirlerde yapılacak olan işçi alımları ile ilgili tüm detayları haberimizde aktarıyoruz. Alım yapılacak şehirler, başvuru esasları ve başvuru süreci.

EMLAK İŞ İLANLARI 10.12.2019 - 10:04 15.07.2021 - 00:11 Emlak 365

Türkiye İş Kurumu üzerinden inşaat işçisi alımı için yeni ilanlar yayımladı. Türkiye geneli farklı şehirlerde yapılacak olan işçi alımları ile ilgili tüm detayları haberimizde aktarıyoruz. Alım yapılacak şehirler, başvuru esasları ve başvuru süreci.

Emlak sektörü ile ilgili yayımlanan personel alım ilanlarını Emlak365.com olarak siz okuyucularımıza aktarmaya devam ediyoruz. Aralık ayının ikinci haftası itibariyle yayımlanan yeni personel alım ilanları arasında İnşaat sektöründe çalışacak işçiler aranıyor. Bu alımlar İŞKUR arcılığıyla vatandaşlara duyurulurken alımlara dair bilinmesi gerekenleri aşağıda aktarıyoruz. İNŞAAT SEKTÖRÜ İŞ İLANLARIAralık ayının ikinci haftası itibariyle yayımlanan ilanlara göre Beden İşçisi (İnşaat) kadrosu için yayımlanan ilan sayısı 265.Bu alımlar Türkiye geneli farklı şehirlerde yapılacak. İnşaat İşçisi için alım yapacak firmaların bulunduğu şehirler ise şunlar, Sakarya, Şırnak, Çanakkale, Ankara, Konya, Antalya, İstanbul, Uşak, Ülke Geneli (Çalışma İli İstanbul), Gaziantep, İzmir Yalova, Çankırı, Kayseri, Kastamonu, Bolu ve Bilecik.İŞKUR İŞ İLANLARINA BAŞVURU ŞARTLARIİŞKUR iş ilanlarına başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken genel ve özel koşullar bulunmakta. Genel başvuru şartları tüm ilanlar için geçerli olmakla beraber tüm adayların sağlamaları gereken koşullar. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, görevine engel olabilecek sağlık sorunu bulunmamak, alım yapılacak şehirde ikamet etmek, mesleki özellikleri sağlamak. Özel Başvuru Koşulları arasında ise firmaların çoğu yaş şartı talep etmiyor ancak bazı firmalarda yaş şartı bulunuyor bu şartı sağlamak. Alınacak personeller belli bir pozisyonda görevlendirilecekse o pozisyonunun gerekliliklerini sağlamak.İNŞAAT İŞÇİSİ İLANLARINA BAŞVURU İŞLEMLERİİlanlara başvuru yapacak adaylar başvurularını firmanın belirlediği şekilde yapacaklar. Başvurular İŞKUR üzerinden elektronik ya da firmanın ilan metninde yer verdiği adrese bizzat yapılacak. İlanlara dair detaylara aşağıda yer alan bağlantıdan ulaşabilirsiniz.İŞKUR İnşaat İşçisi ilanları için TIKLAYINIZEmlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@