İnşaat Beden İşçisi, Boyacı ve Bekçi Alımı için İŞKUR'da Yayımlanan İlanlar

Türkiye İş Kurumu üzerinden inşaat alanında çalıştırılmak amacıyla çok sayıda ilan yayımlandı. Bizlerde emlak sektörüne dair bu personel alım ilanlarını sizlerle buluşturuyoruz.

EMLAK İŞ İLANLARI 30.01.2020 - 10:02 15.07.2021 - 00:10 Emlak 365

Türkiye İş Kurumu üzerinden inşaat alanında çalıştırılmak amacıyla çok sayıda ilan yayımlandı. Bizlerde emlak sektörüne dair bu personel alım ilanlarını sizlerle buluşturuyoruz.

Türkiye İş Kurumu üzerinden çok sayıda personel alım ilanı yayımlanıyor. Onlarca meslek grubundan yayımlanan bu personel alım ilanları binlerce kadro için duyuruldu. Bu personel alım ilanları arasında inşaat sektörüne dair de duyurular yer alıyor. Bu duyuruları ve kadroları tek bir haberde sizlerle paylaşıyoruz. OCAK AYI SONU ŞUBAT BAŞI İŞKUR İŞ İLANLARITürkiye İş Kurumu aracılığıyla yayımlanan inşaat alanı ilanların çoğu işçi kadrosuna yapılacak. Bu kadro için adayların en az okur yazar olması yeterli olurken alımlarda en önemli nokta adayların mesleki yeterlilikleri sağlayabilmesi. Bunun dışında adayların ayrıca görevlerini düzenli yapmaya engel sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor. Bu şartları sağlayan adaylar için İŞKUR'da ilan edilen açık kadrolar ve kontenjan detayları şu şeklide,Beden İşçisi (İnşaat) kadrosu için İŞKUR'da ilan edilen açık kadro sayısı: 54İnşaat Bekçisi kadrosu için İŞKUR'da ilan edilen açık kadro sayısı: 1İnşaat Boyacısı/Boyacı kadrosu için İŞKUR'da ilan edilen açık kadro sayısı: 1  İnşaat İşçisi kadrosu için İŞKUR'da ilan edilen açık kadro sayısı: 110 BAŞVURU İŞLEMLERİSöz konusu personel alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden yapacaklar. Başvuru işlemleri için adayların İŞKUR'un internet sitesine üye olması daha sonra iş arama sayfası üzerinden hangi kadroda iş arıyorsa ona göre başvurusunu yapması gerekiyor.Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@