İnşaat İşçisi Personel Alım İlanları! En Az Okur Yazar Seviyesinde İl İl İşçi Alım Duyuruları

İnşaat işçisi kadrosu için İŞKUR üzerinde çok sayıda personel alım ilanı yayımlandı. Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanları farklı şehirlerde yer alan firmalar tarafından duyuruldu.

EMLAK İŞ İLANLARI 06.01.2020 - 12:21 15.07.2021 - 00:11 Emlak 365

İnşaat işçisi kadrosu için İŞKUR üzerinde çok sayıda personel alım ilanı yayımlandı. Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanları farklı şehirlerde yer alan firmalar tarafından duyuruldu.

Türkiye İş Kurumu üzerinden çok sayıda kadro için personel alımları yapılıyor. Bu kadrolar arasında emlak sektörü ile ilgili olanları siz okuyucularımıza aktarıyoruz. Bu haberimizde de de siz okuyucularımız Emlak İş İlanları kapsamında inşaat alanı için yayımlanan işçi alım duyurularını paylaşıyoruz. İNŞAAT İŞÇİSİ ALIM İLANLARITürkiye İş Kurumu aracılığıyla ilan yayımlayan çok sayıda firma inşaat işçisi alımı yapacağını duyurdular.Çeşitli başvuru koşullarını sağlayan adayların başvuru yapabileceği iş ilanlarında en temel nokta ise mesleki yeterlilik. Firmalar ve ilan yayımlayan bazı kurumlar adayların alım yapılacak alan ile ilgili yeterli mesleki donanıma sahip olmalarını istiyor. Bunun dışında adayların sağlamaları gereken başvuru şartları ise şu şekilde; Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, görevini düzenli ve sürekli yapmasına engel sağlık sorunu olmamak, askerlik ile ilişiği bulunmamak, askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak yada tecilli durumda olmak, firmaların veya kurumların belirlediği tüm özel şartlara haiz olmak. BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?İŞKUR iş ilanları için başvuru yapacak adaylar başvurularını farklı yöntemlerle firmalara bildirebilirler. Bunun için ilk yöntem başvuruların İŞKUR'un internet sitesinde üyelik oluşturmak, ilanları internet üzerinden inceleyip elektronik başvuruda bulunmak. İkinci yöntem ise firmaların ilan metinlerinde verdikleri telefon numaraları yada işyeri adresleri üzerinden randevu alıp şahsen başvuruda bulunmak. İlanlara ulaşmak için TIKLAYINIZEmlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@