İnşaat Sektörü Diye Bir Şey Kalmadı

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selçuk Semizoğlu son derece önemli açıklamalarda bulundu ve sektörün içerisinde olduğu durumu özetledi.

Emlak Haberleri 09.05.2019 - 21:02 15.07.2021 - 00:15 Emlak 365

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selçuk Semizoğlu son derece önemli açıklamalarda bulundu ve sektörün içerisinde olduğu durumu özetledi.

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen Mayıs ayı toplantısı etkinliğinde özel bir konuşma yapan Başkan Selçuk Semizoğlu son derece önemli açıklamalarda bulundu. ÇTSO Başkanı Semizoğlu yapmış olduğu açıklamasında "İnşaat sektörü diye bir şey kalmadı. Kalmadı demeyelim de öyle bir pasta yok diyelim.Önümüze bakacağız'' dedi. Çarklar Halen Sağlıklı Bir Şekilde Dönmüyor! Ağustos ayında yaşanan sorunların etkilerinin devam ettiğini belirten Semizoğlu "Ağustos ayında hissetmediği ekomonol etkileri henüz atamadık. Çarkların yeniden sağlıklı bir şekilde dönmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Marka bilinci oluşturmak için daha fazla çalışmalı.Farkındalık yaratmalıyız diye düşünüyorum. Her ne kadar burada söylenen şeyler farklı olsa da farklılıkları düzeltecek olam bizleriz. Örneğin turizmciler istedikleri gibi ruhsatlarını alabiliyor mu? Eleştirmek anlamında değil yön de vermiş oluyoruz" dedi. Kamuda Çalışanlar 118 Gün Tatil Yapıyor, Özel Sektör Bu Kadar Tatil VeremezDevlet memurlarının çok fazla tatil yapmaları nedeni ile iş arayan kişilerin kamuda çalışmak istediklerini söyleyerek “İşkur müdürümüze, ‘Ali Bey iş isteyenlerin talepleri ne doğrultuda?’ sorusuna ‘Kamuda istiyorlar’ diyor.En başta sebepleri kamu çalışanı 116 gün tatil yapmış. Bu sene 118 gün olacak. Buna baktığımızda bizim çalışmamız gelişmemiz mümkün görünmüyor. 118 gün tatil yaparak hangi birimiz iş yerimizi ayakta tutabiliriz. Biz dışarıdan bakıldığında patronunuz. Tuzumuz kuru görünüyor" dedi. Emlak365.com


Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@