İnşaat Sektörü Yıl Sonu Yurt Dışı İş İlanları: Polonya, Rusya, Irak, Kuveyt, Nijer İşçi Alım İlanı

Rönesans İnşaat, Çalık Enerji, Polat Yol Yapı ve Yapı Merkezi İnşaat yurt dışı inşaat işçi alımı ilanları yayımlandı. Yurt dışında çalışmak istiyorum diyenler için dolar ve Euro maaş ile işçi alımları

Emlak İş İlanları 23.11.2021 - 11:44 25.11.2021 - 18:47 Gülcan Özer

Son dönemde yurt dışında yaşamak isteyen kişilerin sayıları büyük bir hızla artarken Avrupa ülkelerinin tekrar işçi alımlarına başlaması ile Türklerin yoğun başvuruları başlamıştı. Özellikle de Türk şirketleri tarafından verilen yurt dışı iş ilanları yakından takip edilirken inşaat şirketlerinin beklenen yıl sonu ilanları geldi. 

Aralarında dünyanın en büyük inşaat şirketleri arasında adını yazdıran Rönesans İnşaat ve Polat Yol Yapı şirketinin de yer aldığı çok sayıda şirket yurt dışı personel alım ilanlarını yayımladı. Hem kendi insan kaynakları siteleri üzerinden hem de Kariyer Net sitesi üzerinden yayımlanan ilanlarda Gana, Tanzanya, Kuveyt, Irak, Nijer, Polonya ve Rusya'nın yer aldığı çok sayıda ülkede personel alımı yapılacağı ilan edildi. 

RÖNESANS İNŞAAT RUSYA PERSONEL ALIMI YURT DIŞI İŞ İLANLARI YAYIMLANDI! 

Erman Ilıcak'ın sahibi olduğu ve adını dünyanın en büyük inşaat şirketleri arasına yazdırmayı başaran Rönesans İnşaat beklenen Rusya işçi alımı ilanlarını yayımladı. Çok sayıda pozisyon için personel alımı yapılacağı ilan edilirken İnce İşler Şefi, Elektrik Teknik Ressam, Tercüman, İnşaat Saha Mühendisi gibi beyaz yaka ilanları da yayımlanan yurt dışı iş ilanları arasında yerini aldı. 

rönesans iş ilanları 23 kasım

POLAT YAPI YURT DIŞI İŞÇİ ALIMI VE PERSONEL ALIM İLANLARI YAYIMLANDI! 

Son dönemde yabancı ülkelerde üstlendiği proje sayısını arttıran Polat Yapı yeni yurt dışı işçi alımı ilanları için duyuruları yayımladı. Polat Yol Yapı AŞ tarafından yayımlanan ilanlarda Uganda, Kuveyt ve Tanzanya gibi ülkeler için personel alımı yapılacağı duyuruldu. 

polat iş ilanı 23 kasım

yapı merkez iiş ilanları

YAPI MERKEZİ VE ENKA İNŞAAT YURT DIŞI İŞ İLANLARI: TANZANYA, ÖZBEKİSTAN, KAZAKİSTAN İŞÇİ  ALIMI İLANLARI 

Yurt dışı projelerde vites arttıran inşaat şirketleri arasına yer alan Yapı Merkezi AŞ ve Enka İnşaat 'ta yurt dışı işçi alımı ilanları yayımlayan Türk firmaları arasına katıldı. Enka İnşaat Kazakistan ve Özbekistan için Yapı Merkezi ise Tanzanya için personel alımı yapılacağını duyurdu. Çalık Enerji şirketi ise yurt dışı projelerinin şantiyelerinde çalışmak üzere personel alımı yayımlarken Irak işçi alımı ilanları ile öne çıktı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@