İnşaat Sektöründe Personel Aranıyor! Duyurular İŞKUR'da Yayımlandı

Türkiye İş Kurumu üzerinden emlak ve inşaat sektöründe görev yapacak personeller aranıyor. Kış döneminde iş arayanlar için güncel ilan listesi ve başvuru detayları.

Emlak İş İlanları 20.12.2021 - 16:51 20.12.2021 - 16:51 Mustafa Karagöz

Kış döneminde iş arayanlar için İŞKUR üzerinden çeşitli duyurular yayımlanmaya devam ediyor. Türkiye geneli 81 şehirde iş arayanlar için vasıflı vasıfsız birçok iş ilanı bulunurken bu ilanların bir kısmı inşaat ve emlak sektörü için yayımlandı. 

İŞKUR EMLAK İŞ İLANLARI

İŞKUR üzerinden yayımlanan duyurular arasında emlak sektörü için iki farklı personel alım kadrosu bulunuyor. Emlak danışmanlığı için yayımlanan ilanlarda iş ilanı sayısı genellikle belli rakamlarda oluyor. Emlak alanında çalışmak isteyen kariyer yapmak isteyenler için ilan edilen güncel açık kadrolar ile iş ilanı sayıları ise aşağıda yer aldığı gibi. 

*  İŞKUR üzerinden adaylara duyurulan Emlak Ve Emlak Yönetimi Meslek Elemanı/Emlak Danışmanı kadrosu için 112 adet iş ilanı bulunuyor. İlanların önemli kısmı kalabalık ve büyükşehirler için yayımlanmış durumda. 

İNŞAAT SEKTÖRÜ İŞ İLANLARI

İnşaat sektörü için yayımlanan iş ilanlarının sayısı emlak sektörüne göre hem daha fazla hemde daha farklı seçeneklerde. Çok sayıda il için kış döneminde çalışacak personel arayan firmalar bazı kadrolarda çok yüksek sayıda iş ilanı yayımladılar. 

* Beden İşçisi (İnşaat) 103

* Diğer Boyacılar (İnşaat Ve Bakım Hariç) 1

* Diğer Boyacılar (İnşaat Ve Bakım Hariç) (Makineyle) 51

* İnşaat Ustası 3

* İnşaat Bekçisi 5

* İnşaat Boyacısı/Boyacı 27

* İnşaat İşçisi 32

* İnşaat Kalfası (Genel) 1

* İnşaat Mühendisi 68

* İnşaat Teknolojisi Teknikeri 44

* İnşaat Teknolojisi Teknisyeni 7

* İskele Kurucusu-İnşaat (Metal Veya Ahşap) 3

* Nezaretçi ve Ustabaşı/Formen (İnşaat İşleri) 1 

BAŞVURU İŞLEMLERİ İŞKUR'DAN 

İŞKUR açık iş ilanları sayfasından kadro adı ve şehrinize göre arama yapabilirsiniz. Daha sonra firmaların açıkladığı şartların uygun olması durumunda başvurularını İŞKUR üyeliğiniz ile elektronik tamamlarsınız. Bazı firmalar duyurularında iletişim adresi vererek başvuruların şahsen yapılmasını da talep edebilirler. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@