İnşaatta Duvar Ustası Olarak Çalışan Kardeşler Arasında Silahlı Kavga!

Denizli'nin Merkezefendi ilçesinde devam eden bir inşaatın şantiyesinde yaşanan silahlı saldırıda 2 kişi hayatını kaybetti.

İnşaatta Duvar Ustası Olarak Çalışan Kardeşler Arasında Silahlı Kavga!

Denizli'nin Merkezefendi ilçesinde devam eden bir inşaatın şantiyesinde yaşanan silahlı saldırıda 2 kişi hayatını kaybetti. Yapılan ilk incelemede ne yazık ki silahlı saldırıya uğrayan kişilerin kardeş oldukları, saldırıyı yapan 3. kişinin de kardeşleri olduğu tespit edildi.

ÇIKAN KAVGADA SİNİRLERİNE SAHİP OLAMAYAN KİŞİ 2 KARDEŞİNİ ÖLDÜRDÜ

Aynı inşaatta çalışan 3 kardeş arasında henüz belirlenemeyen bir nedenden dolayı kavga yaşandı. Kardeşlerini arayarak bugün işe gelmeyeceğini haber veren 37 yaşındaki D.A. bir süre sonra kardeşlerinin çalıştığı şantiyeye gitti. Kardeşlerinin duvar ördüğü 3. kata çıkan zanlı hiçbir şey söylemeden kardeşlerini kurşun yağmuruna tuttu. Çalıştıkları amelenin gözleri önünde yaşanan cinayet zanlının olay yerinden kaçmasının ardından amele tarafından sağlık ekiplerine haber verilmesi ile ortaya çıktı.

Kardeşlerinin silahından çıkan kurşunlara hedef olan 39 yaşındaki abisi Hamza A. ile 35 yaşındaki küçük kardeşleri Ümit A. olay yerinde hayatlarını kaybetti. Sağlık ekipleri tarafından olay yerinde yapılan tüm müdahaleye rağmen hayata döndürülmeyi başaramayan kardeşlerin ölüm haberinin ardından ola yerinden kaçan zanlı kısa sürede yakalandı. Aile fertleri olay yerine geldiklerinde önce ölüm haberi ardından ise diğer kardeşin zanlı olduğunun haberini aldıktan sonra büyük bir şok geçirerek göz yaşlarına boğuldu. Ekmek parası için aynı şantiyede çalışan kardeşlerden öldürülen 2 kardeşin evli olduğu, kardeşlerini öldürdüğü iddiası ile tutuklanan kardeşin ise bekar olduğu öğrenildi. Cinayetin kesin nedeni henüz belirlenemezken soruşturmanın çok yönlü devam ettiği belirtildi.